Laura Harrier i Tony Revolori w Spider-Man Homecoming. Michael Keaton czarnym charakterem? - Gameplay - 18 kwietnia 2016

Laura Harrier i Tony Revolori w Spider-Man Homecoming. Michael Keaton czarnym charakterem?

Spider-Man Homecoming zapowiada się bardzo enigmatycznie – do niedawna nie znaliśmy nawet oficjalnego tytułu nadciągającego filmu. Twórcy budują napięcie, ostrożnie dawkując informacje na jego temat. W ostatnich dniach poznaliśmy kilka następnych szczegółów, w tym nazwiska dwóch kolejnych aktorów, którym dane będzie wystąpić u boku nowego Spider-Mana, czyli 19-letniego Toma Hollanda.

W ostatnim czasie umowy z Marvelem podpisali Laura Harrier (The Last 5 Years, Fourth Man Out) oraz Tony Revolori. O ile młoda gwiazda doskonałego Grand Budapest Hotel nie wcieli się w żadną istotną postać (zagra studenta, przyjaciela Petera Parkera), o tyle rola Laury ma być „znacząca” (dzięki, Deadline). W filmie, oprócz Toma Hollanda, wystąpią Marisa Tomei (jako ciocia May) oraz Zendaya (Michele Gonzales?). Niewykluczone, że zobaczymy w nim także Michaela Keatona, przymierzanego do roli jednego z wrogów Spider-Mana.

O ile zarys fabuły Spider-Man Homecoming pozostaje jedną wielką niewiadomą, pewne wskazówki na ten temat przekazał podczas niedawnej imprezy CinemaCon Tom Holland. W trakcie panelu, towarzyszącego ujawnieniu tytułu filmu, młody aktor oznajmił, że „Peter będzie szukać odpowiedzi na pytania o to, kim jest i jaka jest jego rola w świecie”. W filmie Człowiek-Pająk spotka wiele innych postaci z Marvel Cinematic Universe. On sam zaliczy zresztą niewielkie cameo w nadciągającym wielkimi krokami filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (polska premiera 6 maja).

Spider-Man Homecoming trafi do kin 7 lipca 2017 roku. Obraz wyreżyseruje Jon Watts (m.in. Cop Car), a autorami scenariusza są  John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (np. Szefowie wrogowie, Niesamowity Burt Wonderstone).

Gameplay
18 kwietnia 2016 - 14:47