Guardians - Avengersi prosto z Rosji na pierwszym zwiastunie - Gameplay - 19 kwietnia 2016

Guardians - Avengersi prosto z Rosji na pierwszym zwiastunie

Mówiąc superbohater, mamy zwykle na myśli herosów ze stajni DC lub Marvela. Rzadko kiedy wybiegamy myślami poza uniwersa wykreowane przez twórców Supermana, Batmana, Spider-Mana, Iron Mana czy Kapitana Ameryki. Okazuje się jednak, że superbohaterów nie brakuje także za naszą wschodnią granicą. Uświadomił nam to zwiastun rosyjskiego filmu Zaschitniki (ang. Defenders/Guardians).

Akcja filmu Zaschitniki rozegra się w czasie zimnej wojny i opowie o starciu czterech sowieckich superbohaterów z nadnaturalnymi siłami, zagrażającymi jedności Związku Radzieckiego. Herosi będą reprezentować odrębne nacje stanowiące o potędze ZSRR i dysponować odmiennymi mocami – dla przykładu, główny bohater, Arsus, posiądzie umiejętność zamiany w niezwyciężonego Człowieka-Niedźwiedzia.

Obraz, którego rosyjska premiera zaplanowana została na 23 lutego 2017 roku, jest reżyserowany przez Sarika Andreasyana, mającego na koncie m.in. American Heist z Adrienem Brodym i Haydenem Christensenem w rolach głównych. W Zaschitniki wystąpią Sebastien Sisak, Anton Pampuchniy, Sanzhar Madiev, Alina Lanina, Valeria Shkirando oraz Stanislav Shirin. Budżet filmu zamknął się w kwocie 20 milionów dolarów (tyle samo kosztował najdroższy polski film w historii, czyli Quo vadis z 2001 roku).

Gameplay
19 kwietnia 2016 - 14:48