Piękna i Bestia z Emmą Watson na pierwszym zwiastunie - Gameplay - 24 maja 2016

Piękna i Bestia z Emmą Watson na pierwszym zwiastunie

Upubliczniono pierwszy teaser nadciągającej aktorskiej adaptacji klasycznej baśni Piękna i Bestia w wydaniu disnejowskim. Film w reżyserii Billa Condona, nagrodzonego Oskarem za scenariusz do filmu Bogowie i potwory, trafi do kin w marcu 2017 roku. Główne role zagrają w nim Emma Watson (m.in. cykl Harry Potter) oraz Dan Stevens (Gość, Krocząc wśród cieni).

Twórcy filmu spróbują na nowo opowiedzieć historię, którą znamy doskonale z filmu animowanego, stworzonego w 1991 roku przez firmę Disney na podstawie klasycznej francuskiej baśni. Jest to opowieść o Belli, córce wynalazcy uwięzionego w mrocznym zamku Bestii. Dziewczyna decyduje się zamieszkać w ponurej posiadłości w zamian za wolność ojca. Z czasem między nią a Bestią zaczyna rodzić się uczucie.

W filmie oprócz Emmy Watson i Dana Stevensa zagrają Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McKellen oraz Emma Thompson. Fanom wersji animowanej do gustu przypadnie zapewne informacja, że za oprawę muzyczną Pięknej i Bestii ponownie odpowiada Alan Menken. Na ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez zdobywcę ośmiu Oskarów złożą się reinterpretacje starych utworów, jak i zupełnie nowe kompozycje.

Gameplay
24 maja 2016 - 15:12