Twórcy filmowej trylogii Władcy Pierścieni przeniosą Fruit Ninja na ekrany kin - Gameplay - 26 września 2016

Twórcy filmowej trylogii Władcy Pierścieni przeniosą Fruit Ninja na ekrany kin

Ostatnimi czasy w temacie ekranizacji gier dzieje się wyjątkowo dużo. W tym roku doczekaliśmy się już trzech premier tego typu (Ratchet & Clank, Angry Birds Film oraz Warcraft: Początek), a czwarta nadchodzi wielkimi krokami (Assassin’s Creed). W następnych latach doczekamy się jeszcze m.in. nowego Resident Evil oraz Tomb Raidera. Kolejne ekranizacje są w drodze, a pod koniec ubiegłego tygodnia do listy oficjalnie dołączył film na bazie marki Fruit Ninja.

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, prawa do nakręcenia obrazu przejęła w ostatnich dniach wytwórnia New Line Cinema (m.in. Władca pierścieni, Hobbit, Blade, Szefowie wrogowie). Wspólnie z twórcami gry, australijskim studiem Halfbrick, zamierza ona wyprodukować aktorski film familijny. Producentami będą Tripp Vinson (San Andreas, Podróż do wnętrza Ziemi), Sam White i Tara Farney, natomiast próby napisania scenariusza podejmą się JP Lavin oraz Chad Damiani. Obraz opowie historię grupy adeptów pragnących zostać tytułowymi, owocowymi ninja i uratować świat przed wielkim zagrożeniem. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Gry z cyklu Fruit Ninja to proste zręcznościówki, w których cała rozgrywka sprowadza się do przecinania owoców pojawiających się na ekranie. Produkcje pozbawione są fabuły jako takiej, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby scenarzyści popuścili wodze fantazji i przygotowali trzymającą w napięciu historię. Warto dodać, że Fruit Ninja to jedna z najpopularniejszych marek mobilnych w historii (choć w dorobku studia Halfbrick są również odsłony konsolowe i pecetowe). Oryginał został pobrany na całym świecie ponad miliard razy.

Gameplay
26 września 2016 - 14:06
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.09.2016 21:33
😡
zanonimizowany1166976
30
Pretorianin

To żarty prawda?

26.09.2016 21:48
Raistand
odpowiedz
Raistand
135
Legend

A gdzie ci wspomniani w tytule "twórcy filmowej trylogii Władcy Pierścieni "?