Mało Wam Geralta? Kupcie sobie statuę! - Gameplay - 21 września 2016

Mało Wam Geralta? Kupcie sobie statuę!

Jeśli publikacja oficjalnego znaczka pocztowego była dla Was za mało epicka, co powiecie na mierzący 66 centymetrów, kosztujący 770 dolarów (blisko 3 tysiące złotych) posąg Geralta z Rivii? Taką atrakcję przygotowuje dla najzagorzalszych fanów Białego Wilka doświadczone, japońskie Prime 1 Studio.

Posąg Geralta trafi do sprzedaży w okresie wakacyjnym 2017 roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe. Jeśli macie na koncie wolne kilka tysięcy złotych, powinniście się jednak pospieszyć, gdyż arcydzieło – trudno określić ten produkt innym mianem – zostanie wyprodukowane jedynie w 1500 egzemplarzach (1000 w wersji standardowej i 500 z wymienną głową – wyposażoną w brodę lub gładko ogoloną). Preordery możecie składać na stronie SideShowToy lub bezpośrednio u producenta.

Figura, którą póki co możecie podziwiać w prototypowej formie, prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a to dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. W dużej mierze jest to zasługą tego, że twórcy z Prime 1 Studio bazują na znakomitym projekcie postaci zaczerpniętym z ostatniej odsłony wirtualnych przygód Geralta – Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD Projekt RED. Jednocześnie Japończycy zapowiadają, że to nie ostatni produkt z tej serii. Kto doczeka się posągu w następnej kolejności? Może Ciri, Triss lub Yennefer?

Warto zauważyć, że Prime 1 Studio ma w ofercie wiele efektownie prezentujących się figur, w tym Batmana z Batman vs Superman czy kosztującego około 9 tysięcy złotych Optimus Prime’a.

Gameplay
21 września 2016 - 07:20