Crash Bandicoot zadebiutował w telewizji - Gameplay - 31 października 2016

Crash Bandicoot zadebiutował w telewizji

Crash Bandicoot – maskotka pierwszego PlayStation i jeden z growych herosów lat 90. XX wieku – nie ma dobrej passy. Porzucenie serii przez oryginalnych deweloperów ze studia Naughty Dog poskutkowało zauważalnym pogorszeniem jakości kolejnych produkcji, a to z kolei wpłynęło na drastyczny spadek popularności tej postaci. W efekcie młodsi gracze nie wiedzą o niej niemal nic. Nie przeszkodziło to jednak firmie Activision i studiu Toys for Bob w ponownym zatrudnieniu Crasha i to nie tylko w ramach gry, ale też telewizyjnego serialu dla najmłodszych.

Crash Bandicoot pojawił się już w tym roku jako gość w zręcznościówce Skylanders Imaginators i jak się okazuje, zawitał także do bazującego na tej arcypopularnej marce serialu Skylanders Academy, udostępnianego na łamach Netfliksa. Crashowi poświęcono 11. odcinek pierwszego sezonu (druga seria jest już w drodze) i – jak widać na dołączonym do tej wiadomości materiale przygotowanym przez jednego z fanów – bohatera, dotąd raczej stroniącego od zabierania głosu, wybitnie świerzbi język.

Gościnne występy Crasha nie są przypadkowe. W czerwcu tego roku, na konferencji firmy Sony podczas targów E3, zapowiedziane zostały bowiem gruntowne remastery trzech pierwszych odsłon serii Crash Bandicoot. Produkcje, powstające we współpracy japońskiego koncernu, Activision i studia Vicarious Visions, zostaną zbudowane od podstaw, odtwarzając i ulepszając oryginalny model rozgrywki. Zagrają w nie posiadacze konsoli PlayStation 4.

Gameplay
31 października 2016 - 14:37