Oficjalny zwiastun Pięknej i Bestii z Emmą Watson - Gameplay - 14 listopada 2016

Oficjalny zwiastun Pięknej i Bestii z Emmą Watson

Firma Disney udostępniła oficjalny zwiastun nadciągającej aktorskiej adaptacji klasycznej baśni Piękna i Bestia, bazującej na znakomitej animacji z 1991 roku. Obraz, którego reżyserem jest Bill Condon, nagrodzony Oskarem za scenariusz do filmu Bogowie i potwory, trafi do kin w marcu 2017 roku. W głównych bohaterów opowieści wcielą się Emma Watson (m.in. cykl Harry Potter) oraz Dan Stevens (Gość, Krocząc wśród cieni).

Celem, przyświecającym twórcom aktorskiej adaptacji, jest chęć opowiedzenia na nowo doskonale znanej historii o Belli, córce wynalazcy uwięzionego w mrocznym zamku Bestii. Podobnie jak w oryginalnej francuskiej baśni, dziewczyna zdecyduje się zamieszkać w ponurej posiadłości w zamian za wolność ojca. Z czasem między nią a Bestią zacznie rodzić się uczucie.

W filmie oprócz Emmy Watson i Dana Stevensa zagrają Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McKellen oraz Emma Thompson. Fanom wersji animowanej do gustu przypadnie zapewne informacja, że oprawę muzyczną Pięknej i Bestii przygotował Alan Menken. Na ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez zdobywcę ośmiu Oskarów złożą się reinterpretacje starych utworów, jak i zupełnie nowe kompozycje.

Gameplay
14 listopada 2016 - 14:53