Zdrada Dominica Toretto - pierwszy zwiastun The Fate of the Furious - Gameplay - 12 grudnia 2016

Zdrada Dominica Toretto - pierwszy zwiastun The Fate of the Furious

Zgodnie z zapowiedziami, poczynionymi przed kilkoma miesiącami przez Vina Diesela, doczekaliśmy się debiutu pierwszego zwiastuna ósmej części serii Szybcy i wściekli. Jednocześnie poznaliśmy oficjalny angielski tytuł filmu – The Fate of the Furious.

W Szybkich i wściekłych 8 będziemy świadkami jak Dom (grany przez Vina Diesela) przystaje na propozycję pewnej tajemniczej kobiety (Charlize Theron) i podejmuje z nią niebezpieczną grę. Na szali stawia nie tylko swoją przyszłość, ale i los najbliższych, w tym świeżo poślubionej Letty (Michelle Rodriguez).

Nie tak dawno Diesel ujawnił, że The Fate of the Furious będzie się wyróżniać sposobem narracji i zostanie utrzymane w mroczniejszym klimacie niż poprzednie części. Zażartował nawet, że ma to pomóc filmowi w uzyskaniu nominacji do Oscara. W przygotowaniu odpowiedniej atmosfery miał pomóc reżyser najnowszej odsłony, F. Gary Gray (Negocjator, Be Cool, Straight Outta Compton). Na zwiastunie niespecjalnie ją widać, a pierwsze skrzypce gra klasyczna rozróba.

Szybcy i wściekli 8 trafią do kin 14 kwietnia 2017 roku. W filmie powrócą starzy znajomi: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Nathalie Emmanuel i Lucas Black. Na ekranie po raz kolejny zobaczymy także Jasona Stathama, Dwayne’a Johnsona oraz Kurta Russella, a debiuty zaliczą Helen Mirren i Scott Eastwood. Rola czarnego charakteru została powierzona Charlize Theron.

Warto dodać, że ósemka zapoczątkuje nową, wewnętrzną trylogię Szybkich i wściekłych. Debiuty kolejnych części zaplanowane zostały na 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku.

Gameplay
12 grudnia 2016 - 14:42