Miles Morales bohaterem filmu animowanego o Spider-Manie - Gameplay - 19 stycznia 2017

Miles Morales bohaterem filmu animowanego o Spider-Manie

Wytwórnia Sony Pictures ujawniła pierwsze szczegóły o zapowiedzianym jakiś czas temu kinowym filmie animowanym o przygodach Spider-Mana. Potwierdzono w ten sposób niedawne pogłoski, wedle których centralną postacią opowieści będzie Miles Morales.

Animacja będzie produkcją samodzielną, przynależącą do Ultimate Marvel Universe, czyli rzeczywistości alternatywnej względem uznawanego za podstawę Marvel Comics Universe. Obraz trafi do kin 21 grudnia 2018 roku. Autorami scenariusza są Phil Lord i Chris Miller (LEGO Przygoda, Star Wars: Han Solo), a na stołku reżyserskim zasiadają Bob Persichetti (scenarzysta Małego Księcia) i Peter Ramsey (Strażnicy marzeń).

Miles Morales zaistniał w komiksach Marvela w 2011 roku, w czwartym zeszycie serii Ultimate Fallout, i przywdział strój Człowieka-Pająka po śmierci Petera Parkera, do której przyczynił się Zielony Goblin. Losy bohatera o afromarykańskich i latynoskich korzeniach można było śledzić nie tylko w komiksach z serii Ultimate Comics: Spider-Man, ale też w niedawno zakończonym serialu animowanym Ultimate Spider-Man (latem tego roku zastąpi go Marvel’s Spider-Man), gdzie ostatecznie pełnił rolę jednego z głównych bohaterów.

Fanom Milesa z pewnością spodoba się taki obrót spraw. Wielu z nich liczyło na to, że Morales będzie głównym bohaterem nowego filmu aktorskiego o przygodach Spider-Mana, znanego obecnie jako Spider-Man Homecoming (premiera w lipcu tego roku). Koniec końców twórcy pozostali przy Peterze Parkerze, granym przez Toma Hollanda. Co ciekawe, fani chcieli, aby w Milesa wcielił się Donald Glover, który ostatecznie znalazł się w obsadzie Homecoming. To, kogo ostatecznie zagra, pozostaje ciągle tajemnicą.

Gameplay
19 stycznia 2017 - 17:20