Jason Momoa gwiazdą ekranizacji Just Cause - Gameplay - 8 marca 2017

Jason Momoa gwiazdą ekranizacji Just Cause

W Rico Rodrigueza wcieli się Jason Momoa.

Cisza w eterze trwała blisko półtora roku, ale w końcu poznaliśmy nowe szczegóły w temacie ekranizacji marki Just Cause. Z informacji, jakimi ze światem podzieliła się redakcja serwisu Deadline wynika, że film zostanie wyreżyserowany przez Brada Peytona (m.in. San Andreas, cykl Journey), a w rolę Rico Rodrigueza wcieli się Jason Momoa.

Momoa, który kręci aktualnie samodzielny film o przygodach Aquamana (premiera 5 października 2018 roku), znany jest z występów w takich produkcjach jak Conan Barbarzyńca i Gra o tron. Z Peytonem współpracował już wcześniej przy okazji netfliksowego serialu Frontier. Potwierdzono też, że za bazę dla scenariusza posłuży trzecia odsłona serii. Historię napisze John Collee, mający na koncie filmy Pan i władca: Na krańcu świata oraz Darwin. Miłość i ewolucja. Producentem filmu jest Adrian Askarieh, który pełnił tę samą rolę w przypadku dwóch dotychczasowych ekranizacji marki Hitman.

W Just Cause 3 tajny agent Rico Rodriguez wraca w rodzinne strony, by uwolnić ojczystą republikę od władzy okrutnego generała Di Ravello. Mamy tu do czynienia z grą akcji z ogromnym światem o otwartej strukturze. Seria od początku swego istnienia słynie z bardzo rozrywkowego podejścia do tematu, serwując nam zakrojone na szeroką skalę strzelaniny, szalone pościgi samochodowe, ekstremalną eksplorację i zaawansowaną destrukcję otoczenia. W części trzeciej, wyprodukowanej przez Avalanche Studios i wydanej pod koniec 2015 roku na PC, Xboksa One i PlayStation 4, rozgrywka toczy się na tle pięknych, śródziemnomorskich krajobrazów.

Gameplay
8 marca 2017 - 10:42