Sheldon - spin-off The Big Bang Theory trafi na antenę w tym roku - Gameplay - 8 marca 2017

Sheldon - spin-off The Big Bang Theory trafi na antenę w tym roku

Czy Iain Armitage dorówna Jimowi Parsonsowi?

Fani komediowego serialu The Big Bang Theory (pol. Teoria wielkiego podrywu) nie mają zbyt wielu powodów do narzekań. Telewizja CBS zamówiła już dwa kolejne sezony sitcomu, w ramach których zamierza odświeżyć serię (z udziałem całej głównej obsady), a jakby tego było mało, zdecydowała się sfinansować produkcję spin-offa, który skupi się na młodzieńczych latach Sheldona Coopera. Produkcja trafi na antenę jeszcze w tym roku.

Serwis Deadline zdradził pierwsze, nieoficjalne jeszcze wieści na temat obsady Sheldona. Wynika z nich, że w postać głównego bohatera – tym razem 10-latka – wcieli się Iain Armitage. Młody aktor zaliczył już telewizyjny debiut w serialu Big Little Lies (pol. Wielkie kłamstewka) stacji HBO, w którym gra obok takich gwiazd, jak Nicole Kidman, Laura Dern i Reese Whiterspoon. Z kolei jego matkę zagra Zoe Perry (Cotton, Rodzina Warrenów), która prywatnie jest córką Lauri Metcalf, odgrywającej rolę rodzicielki dorosłego Sheldona w The Big Bang Theory.

Sheldon przybliży młodość tytułowego bohatera. 10-letni Sheldon Cooper będzie wiódł typowy, teksański żywot, w towarzystwie bliźniaczki Missy i starszego brata George’a. W kształtowaniu jego osobowości ważną rolę odegra dewocyjna matka Mary. Zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju młodego człowieka nie będzie łatwe, m.in. z uwagi na wiecznie nieobecnego, niestroniącego od alkoholu ojca, George’a Coopera. Z propozycją serialu wyszli twórcy The Big Bang Theory, w tym Chuck Lorre, Steve Molaro, i jedna z gwiazd oryginału, Jim Parsons, grający dorosłego Sheldona.

Gameplay
8 marca 2017 - 17:29