Thor: Ragnarok - zwiastun filmu bije rekordy oglądalności - Gameplay - 12 kwietnia 2017

Thor: Ragnarok - zwiastun filmu bije rekordy oglądalności

Trailer filmu Thor: Ragnarok, który zadebiutował w serwisie YouTube w ostatni poniedziałek, przykuł uwagę ogromnej liczby widzów. Jak informuje The Hollywood Reporter, wideo przygotowane przez studio Marvel i wytwórnię Disney ustanowiło nowy rekord, jeśli chodzi o liczbę wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin od chwili publikacji. Oczywiście mowa o najlepszym rezultacie w zakresie materiałów promocyjnych autorstwa obu wymienionych firm.

W tym czasie trailer trzeciej części filmowych przygód Thora został obejrzany 136 milionów razy. W efekcie pobił rekord należący od kilku miesięcy do zwiastuna Pięknej i Bestii (127,6 mln wyświetleń). Na kolejnych miejscach wśród produkcji Marvela i Disneya plasują się filmowe zapowiedzi Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy (112 mln) oraz Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów (94 mln – dotychczasowy najlepszy rezultat, jeśli chodzi o markę należącą do firmy Marvel).

Ogólnym rekordzistą w kategorii najchętniej oglądanych filmowych zwiastunów w pierwszych 24 godzinach od chwili publikacji jest trailer It (pol. To), czyli nadciągającej adaptacji słynnej powieści Stephena Kinga (premiera filmu we wrześniu tego roku). Obejrzano go 197 milionów razy. Blisko 60 milionów wyświetleń mniej odnotował pierwszy materiał promocyjny Fate of the Furious (polski debiut 21 kwietnia).

Thor: Ragnarok trafi do kin 3 listopada tego roku. Reżyserem filmu jest Taika Waititi (Boy, Co robimy w ukryciu). Pierwsze skrzypce zagrają w nim powracający Chris Hemsworth, Tom Hiddleston i Anthony Hopkins. Dołączają do nich Cate Blanchett, która wcieli się w okrutną Helę, Jeff Goldblum w roli Grandmastera i Mark Ruffalo, grający Hulka. Zapowiedź gladiatorskiego pojedynku Thora z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers była jednym z najgoręcej przyjętych elementów rekordowego zwiastuna.

Gameplay
12 kwietnia 2017 - 14:30