Kingsman: Złoty krąg - pastisz na sterydach; zobacz pełny zwiastun - Gameplay - 25 kwietnia 2017

Kingsman: Złoty krąg - pastisz na sterydach; zobacz pełny zwiastun

Jednym z najmilszych kinowych zaskoczeń 2014 roku okazał się film Kingsman: Tajne służby, w reżyserii Matthew Vaughna (Kick-Ass, X-Men: Pierwsza klasa). Autoironiczna, dopieszczona adaptacja komiksu The Secret Service autorstwa Dave’a Gibbonsa i Marka Millara osiągnęła zarówno artystyczny, jak i kasowy sukces. Czy podobnym tropem podąży zaplanowana na ten rok kontynuacja? Pierwszy pełnowymiarowy zwiastun Kingman: Złoty krąg nie pozostawia złudzeń.

Trailer został skrojony dokładnie tak, jakby życzył sobie tego każdy fan. Powrót do świata szpiegów zapowiada się wybuchowo, a dynamizm scen oraz werwa i gracja, z jaką w bohaterów wcielają się aktorzy, nie pozwalają myśleć o kontynuacji inaczej niż w kategoriach zwycięstwa. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że historia, której oficjalne streszczenie ujrzało światło dzienne wraz z publikacją zwiastuna, będzie trzymać nas w napięciu do samego finału.

W Kingsman: Złoty krąg bohaterowie z Eggsym na czele udadzą się do Ameryki, aby z pomocą agentów siostrzanej organizacji Statesman pojmać sprawców zamachu na główną siedzibę Kingsman i jednocześnie wyswobodzić cały świat spod jarzma gotowych na wszystko przestępców.

Kingsman: Złoty krąg trafi do polskich kin 6 października tego roku. W filmie zobaczymy powracających Tarona Egertona, Marka Stronga, Colina Firtha i Sophie Cookson, a także Pedro Pascala, Channinga Tatuma, Julianne Moore, Jeffa Bridgesa, Halle Berry oraz Eltona Johna. Na stołku reżyserskim zasiada ponownie Matthew Vaughn, który wspólnie z Jane Goldman odpowiada również za scenariusz filmu.

Gameplay
25 kwietnia 2017 - 14:45