The Gifted - serial o X-Men produkcji FOX i Marvela - Gameplay - 10 maja 2017

The Gifted - serial o X-Men produkcji FOX i Marvela

Do sieci trafił kilkunastosekundowy teaser serialu The Gifted, nad którym od pewnego czasu pracuje stacja FOX. Będzie to kolejna – po osadzonym w realiach batmanowskich Gotham, tworzonym na licencji DC Comicssuperbohaterska produkcja amerykańskiej sieci 20th Century Fox Television. Tym razem powstaje ona we współpracy z firmą Marvel i stanowi integralną część uniwersum X-Men.

Serial skupi się na losach pewnej rodziny, w której zaczynają dziać się nadzwyczajne rzeczy. Zupełnie normalni rodzice pewnego dnia zauważają, że u ich dzieci budzą się nadnaturalne moce. Problem w tym, że otaczający ich świat jest nastawiony do mutantów wyjątkowo złowrogo. Rodzina musi uciekać i w tym celu schodzi do podziemi, gdzie spotyka innych ludzi obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami. Wspólnie będą walczyć o wolność, ścigani przez rząd pragnący pozbyć się każdego niewygodnego obywatela.

Z wyjątkowo skromnych informacji zawartych w materiale filmowym wynika, że serial zagości na kanale FOX jesienią tego roku. Wówczas wyemitowany zostanie pilot, za którego reżyserię odpowiada Bryan Singer (kinowe adaptacje X-Men), pełniący również rolę producenta. Z kolei głównym pomysłodawcą serialu, a także jego scenarzystą, jest Matt Nix (m.in. Uwikłany). W produkcji zagrają Stephen Moyer, Amy Acker, Sean Teale (jako Eclipse), Jamie Chung (Blink), Coby Bell, Emma Dumont (Polaris), Blair Redford (Thunderbird), Natalie Alyn Lind i Percy Hynes White.

Nieco więcej na temat The Gifted powinien ujawnić oficjalny trailer, którego premierę stacja FOX ustaliła na 15 maja.

Gameplay
10 maja 2017 - 14:30

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.05.2017 15:03
😉
Miloszun
9
Legionista

Przed tym serialem był jeszcze Legion.

10.05.2017 15:33
claudespeed18
odpowiedz
claudespeed18
152
Liberty City Finest

Natalie Alyn Lind czyli Dana z The Goldbergs, grała w Gotham przez kilka odcinków i uwodziła młodego Bruce'a ;)