Dzwonnik z Notre Dame i Upiór w operze dołączają do Dark Universe - Gameplay - 7 czerwca 2017

Dzwonnik z Notre Dame i Upiór w operze dołączają do Dark Universe

Alex Kurtzman, producent i reżyser nadciągającej Mumii, podjął temat Dark Universe – serii filmów wytwórni Universal, rzucającej nowe spojrzenie na klasyczne monstra z cyklu Universal Monsters, podbijającego serca widzów w pierwszej połowie XX wieku. W rozmowie z serwisem Fandom jeden z pomysłodawców przedsięwzięcia ogłosił, że w przyszłości rebootów doczekają się również Upiór w operze oraz Dzwonnik z Notre Dame.

To jednak nie wszystko. Kurtzman zasugerował również, że w poszczególnych opowieściach nie zabraknie postaci drugoplanowych, których wątki w przyszłości mogą zasługiwać na rozwinięcie. Reżyser nie wyklucza nawet wyprodukowania poświęconych im spin-offów. Dobrym przykładem bohatera pobocznego z dużym potencjałem jest dr Henry Jekyll (alternatywnie Mr. Edward Hyde), grany w nowej odsłonie Mumii przez Russella Crowe’a.

Pierwszym elementem nowego, potwornego uniwersum od Universal Pictures będzie Mumia z Tomem Cruisem w roli głównej, której polska premiera zaplanowana została na 9 czerwca (więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj). W kolejnych latach otrzymamy reboot Niewidzialnego człowieka z udziałem Johnny’ego Deppa, a także nową wersję Frankensteina, z Javierem Bardemem w roli stworzenia Frankensteina. W planach jest również odświeżenie Narzeczonej Frankensteina (być może z Angeliną Jolie w tytułowej roli), Wilkołaka oraz Potwora z Czarnej Laguny. Do roli Włada Palownika, zwanego Draculą, miałby też powrócić Luke Evans.

Gameplay
7 czerwca 2017 - 14:45