Próby zabicia Davida Hasselhoffa w zwiastunie filmu Killing Hasselhoff - Gameplay - 12 lipca 2017

Próby zabicia Davida Hasselhoffa w zwiastunie filmu Killing Hasselhoff

Na 29 sierpnia wytwórnia Universal Pictures zaplanowała premierę nowej czarnej komedii Killing Hasselhoff. Jak sugeruje tytuł, produkcja skupi się na próbach zabójstwa gwiazdy Słonecznego patrolu Davida Hasselhoffa i, nie licząc kilku pokazów przedpremierowych zorganizowanych w Wielkiej Brytanii, ukaże się bezpośrednio na rynku DVD oraz w dystrybucji cyfrowej.  W sieci opublikowano pierwszy zwiastun filmu.

W roli głównej w Killing Hasselhoff wystąpi znany z sitcomu Dr Ken i trylogii Kac Vegas Ken Jeong. Wcieli się on w pechowego właściciela klubu nocnego, który w wyniku serii wydarzeń staje się poważnie zadłużony, a na dodatek interesować zaczynają się nim stróże prawa. Aby wyjść na prostą, grana przez Jeonga postać decyduje się na zabicie Davida Hasselhoffa – sukces oznacza zdobycie pół miliona dolarów w loterii śmierci.

Oprócz Kena Jeonga i grającego samego siebie Davida Hasselhoffa, na ekranie zobaczymy także m.in. Rhysa Darby'ego (Jestem na tak, Radio na fali) oraz Michaela Winslowa (również odgrywającego rolę samego siebie). Za scenariusz produkcji odpowiada Peter Hoare (scenarzysta kilkunastu odcinków serialu Kevin Can Wait), reżyserią zajął się natomiast Darren Grant (Just Dance – Tylko taniec!).

David Hasselhoff w ostatnich latach występuje głównie w komediowych rolach, bardzo często grając samego siebie. W tym roku mogliśmy go oglądać w epizodycznych rolach w drugiej części Strażników Galaktyki oraz w reboocie Słonecznego Patrolu.

Gameplay
12 lipca 2017 - 11:42