Akcja Wonder Woman 2 zostanie osadzona w czasach zimnej wojny - Gameplay - 11 lipca 2017

Akcja Wonder Woman 2 zostanie osadzona w czasach zimnej wojny

Ciepłe przyjęcie tegorocznej Wonder Woman sprawiło, że kontynuacja przygód Diany z Themysciry stała się jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów kinowego uniwersum DC. Nie dziwi więc, że mimo wczesnego etapu produkcyjnego już teraz zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o tym, czego możemy spodziewać się po drugim filmie.

Serwis ScreenRant dotarł do zakulisowych informacji, z których wynika, iż kolejna odsłona przygód Wonder Woman najprawdopodobniej osadzona zostanie w latach osiemdziesiątych, a główna bohaterka tym razem zmierzy się z siłami Związku Radzieckiego w trakcie ostatnich dni zimnej wojny.

Co ciekawe, zagraniczny serwis donosi, że ponownie zobaczymy nie tylko odgrywającą tytułową rolę Gal Gadot, ale także Chrisa Pine’a, który w pierwszym filmie wcielił się w partnerującego bohaterce amerykańskiego pilota Steve’a Trevora. Nie ujawniono, za pomocą jakich scenariuszowych sztuczek twórcy mieliby uzasadnić ponowne pojawienie się tego aktora w filmie.

Nad scenariuszem Wonder Woman 2 pracuje znany komiksowy scenarzysta Geoff Johns oraz Patty Jenkins, reżyserka pierwszej części cyklu. Nie wiadomo jeszcze, czy Jenkins ponownie stanie za kamerą – reżyserka i scenarzystka Monster wyraziła zainteresowanie powrotem na te stanowiska, ale oficjalne decyzje wciąż jeszcze nie zapadły. Postać Wonder Woman w najbliższym czasie zobaczymy na ekranach w Lidze Sprawiedliwości, która w amerykańskich kinach zadebiutuje 17 listopada tego roku.

Gameplay
11 lipca 2017 - 15:49