Wiemy kto wcieli się w członków Queen w Bohemian Rhapsody - Gameplay - 22 sierpnia 2017

Wiemy, kto wcieli się w członków Queen w Bohemian Rhapsody

Od lewej: Joe Mazzello, Gwilym Lee i Ben Hardy.

Poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy dołączą do Ramiego Maleka i wspólnie z gwiazdą serialu Mr. Robot przybliżą nam życie i twórczość członków zespołu rockowego Queen. Film, który trafi do kin pod koniec 2018 roku pod tytułem Bohemian Rhapsody, zostanie wyreżyserowany przez Bryana Singera (cykl X-Men).

Jak ujawnił serwis The Hollywood Reporter, u boku Maleka – wcielającego się we frontmana zespołu, Freddiego Mercury’ego – wystąpią Ben Hardy (X-Men: Apocalypse), Joe Mazzello (The Social Network) oraz Gwilym Lee (Jamestown). Pierwszy z nich zagra perkusistę Rogera Taylora, drugi basistę Johna Deacona, natomiast Lee stanie przed zadaniem wiarygodnego przedstawienia gitarzysty Briana Maya.

Obecnie nie wiemy, które wydarzenia z bogatej historii zespołu Queen zostaną przedstawione w filmie Bohemian Rhapsody. Z pewnością ukazane zostaną wewnętrzne konflikty, które w zespole złożonym z czterech silnych osobowości były na porządku dziennym, a także słynny występ podczas wydarzenia Live Aid z 1985 roku. Całość nie zostanie jednak utrzymana w tak mrocznej atmosferze, jakiej życzył sobie Sasha Baron Cohen, który był przymierzany do roli Freddiego Mercury’ego jako pierwszy. Słynny komik celował w kategorię wiekową R, ale ostatecznie zrezygnował z projektu z powodu braku porozumienia z resztą twórców.

Bohemian Rhapsody trafi do kin 25 grudnia 2018 roku. Autorem scenariusza jest Justin Haythe, mający na koncie takie filmy jak Jeździec znikąd i Droga do szczęścia.

Gameplay
22 sierpnia 2017 - 14:30