Kiedy zadebiutuje Punisher od Netfliksa? - Gameplay - 22 sierpnia 2017

Kiedy zadebiutuje Punisher od Netfliksa?

Kolejnym, po niedawno debiutujących Defenders, osadzonym w superbohaterskim świecie serialem Netfliksa będzie produkcja opowiadająca o Franku Castle, szerzej znanym jako Punisher. Amerykańska platforma dystrybucyjna opublikowała nowy zwiastun, na którym pojawia się data premiery tytułu. Niestety, podany termin nie jest tak precyzyjny, jak można by chcieć.

Świeża zapowiedź serialu różni się od poprzedniej wyłącznie końcówką, w trakcie której pojawia się informacja, że Punishera spodziewać się możemy w tym roku. Nie jest to szczególnie dokładna data, ale na podstawie harmonogramu Netfliksa - oraz tendencji platformy do unikania publikacji zbyt wielu głośnych tytułów obok siebie - jesteśmy w stanie zawęzić listę miesięcy, w których produkcja mogłaby zadebiutować.

Wrzesień można z dużą pewnością odrzucić z dwóch powodów. Po pierwsze, gdyby tytuł miał zadebiutować aż tak szybko, to otrzymalibyśmy już datę premiery. Po drugie, na ten miesiąc stacja zaplanowała kolejne sezony Narcosa oraz Fuller House. W październiku pojawi się natomiast druga seria jednego z największych hitów stacji, Stranger Things. W tym samym miesiącu zadebiutuje także Mindhunters, dla Punishera zabrakłoby więc miejsca. W ten sposób pozostaje listopad i grudzień – najprawdopodobniej to właśnie w którymś z tych miesięcy doczekamy się premiery.

Punisher to jedna z bardziej znanych postaci z komiksów Marvela. Jest to pozbawiony supermocy antybohater, walczący ze zbrodniarzami odkąd jego rodzina została zamordowana, przypadkiem trafiając w sam środek strzelaniny między gangsterami. Netfliksowa wersja tej postaci zadebiutowała w drugim sezonie Daredevila, gdzie wcielił się w nią Jon Bernthal. Jego kreacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów, co doprowadziło do zamówienia serialu skoncentrowanego na tej postaci.

Gameplay
22 sierpnia 2017 - 12:54