Znamy tytuł i obsadę nowego Pitbulla - Gameplay - 5 września 2017

Znamy tytuł i obsadę nowego Pitbulla

Kilka miesięcy temu sieć obiegła wiadomość, że nowego Pitbulla nie wyreżyseruje kojarzony dotąd z cyklem Patryk Vega, lecz znany z filmów Psy, Katyń oraz Jack Strong Władysław Pasikowski. Dzisiaj, za sprawą aktora Marcina Dorocińskiego, poznaliśmy prawdopodobny tytuł czwartego filmu z serii oraz jego obsadę.

Znany m.in. z pierwszego Pitbulla oraz serialu telewizyjnego o tym samym tytule aktor opublikował na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook zdjęcie przedstawiające scenariusz nowego filmu. Tym samym nie tylko ujawnił własne zaangażowanie w projekt, ale także zdradził kilka nieznanych wcześniej informacji. Grafika pokazuje, że czwarta kinowa odsłona cyklu nosi podtytuł Ostatni pies.

Ponadto zastosowane przez Dorocińskiego hashtagi ujawniają, jakich aktorów możemy spodziewać się w obsadzie widowiska. Wśród wymienianych przez niego osób znaleźli się Dorota „Doda” Rabczewska, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Materna, Iza Kuna, Jadwiga Cieślak i Katarzyna Nosowska.

Pierwszy Pitbull ukazał się w 2005 roku i przedstawiał oparte na faktach wydarzenia związane z pracą policjantów z wydziału zabójstw. Bardzo pozytywne przyjęcie obrazu doprowadziło do powstania serialu o tym samym tytule, emitowanego w latach 2005-2008. W 2016 roku marka została rozbudowana o dwa kolejne filmy kinowe, Pitbull. Nowe porządki oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Ostatni pies będzie pierwszą częścią cyklu, za kamerą której nie stanie Patryk Vega.

Gameplay
5 września 2017 - 14:37