Pierwszy zwiastun New Mutants przedstawia X-Men w konwencji horroru - Gameplay - 13 października 2017

Pierwszy zwiastun New Mutants przedstawia X-Men w konwencji horroru

Wytwórnia Twentieth Century Fox intensywnie rozwija stworzone w filmach z serii X-Men uniwersum, planując na przyszły rok premiery aż trzech rozgrywających się w tym samym świecie obrazów – Deadpoola 2, X-Men: Dark Phoenix oraz New Mutants. Niedawno zadebiutował pierwszy zwiastun ostatniego z wymienionych tytułów i zaskakuje on silnie horrorową konwencją.

Za kamerą New Mutants stanął Josh Boone, reżyser Gwiazd naszych wina oraz Bez miłości ani słowa. Razem z Knatem Lee stworzył on także scenariusz do filmu. Fabuła produkcji skupi się na pięciorgu młodych mutantów więzionych w tajnej placówce. Grupa walczyć będzie nie tylko o wolność, ale także ze swoimi najgłębszymi lękami. Boone przy pracy nad obrazem inspirował się twórczością Stephena Kinga oraz Johna Hughesa.

W filmie wystąpią: Anya Taylor-Joy w roli czarodziejki Magik; Maisie Williams jako zmieniająca się w wilka Wolfsbane; Charlie Heaton zagra latającego Cannonballa; Henry Zaga odegra manipulującego energią słoneczną Sunspota; natomiast Blu Hunt wcieli się w tworzącą iluzje Mirage. Data premiery produkcji ustalona została na 13 kwietnia przyszłego roku. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

New Mutants będzie luźno oparty na komiksach wydawnictwa Marvel Comics, skupiających się na przygodach tytułowej grupy mutantów. Zespół ten składał się z młodych mutantów, przechodzących szkolenie pod okiem znacznie bardziej doświadczonych X-Men. Oprócz postaci, których debiut zapowiedziano w filmie, w skład komiksowych Nowych Mutantów wchodzili także m.in. Karma, Warpath, Warlock, Cypher oraz Magma.

Gameplay
13 października 2017 - 11:00