Black Panther otrzyma własny film LEGO - Gameplay - 13 października 2017

Black Panther otrzyma własny film LEGO

Król Wakandy T’Challa, znany również jako Black Panther, był jednym z kilku bohaterów debiutujących na ekranach kin w zeszłorocznym Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. Na początku przyszłego roku heros ten otrzyma swój własny, solowy film kinowy. Jak się jednak okazuje, nie jest to jedyny będący w produkcji projekt poświęcony Czarnej Panterze.

Jak donosi serwis Newsarama, w trakcie panelu poświęconego animacjom Marvela na tegorocznym New York Comic Con zapowiedziana została nowa produkcja LEGO, która skupi się na postaci T’Challi. Projekt zatytułowany zostanie Black Panther: Trouble in Wakanda i najprawdopodobniej trafi bezpośrednio do dystrybucji domowej - czyli na płyty DVD i Blu-Ray oraz do serwisów VOD. Niestety, nie znamy więcej szczegółów dotyczących animacji.

Będzie to pierwsza animacja LEGO wykorzystująca postaci z uniwersum Marvela. Do tej pory duńska firma współpracowała głównie z konkurencyjnym wydawnictwem DC Comics, czego efektem była obecność takich postaci jak Batman czy Superman w filmie LEGO Przygoda, obraz kinowy LEGO Batman oraz sześć animacji, które trafiły bezpośrednio do dystrybucji domowej. Inaczej ma się sprawa z grami komputerowymi, gdzie doczekaliśmy się już dwóch gier łączących światy Marvela i LEGO (LEGO Marvel Super Heroes i LEGO Marvel’s Avengers), a trzecia zadebiutuje w listopadzie (LEGO Marvel Super Heroes 2).    

Gameplay
13 października 2017 - 13:45