Trwają prace nad scenariuszem Ligi Sprawiedliwości 2 - Gameplay - 23 października 2017

Trwają prace nad scenariuszem Ligi Sprawiedliwości 2

Za niecały miesiąc na ekranach kin zadebiutuje długo wyczekiwana Liga Sprawiedliwości. Produkcja odpowiedzi DC Comics na marvelowych Avengers była mocno wyboista i pełna różnorodnych problemów. Być może dlatego właśnie wytwórnia  Warner Bros. Pictures już teraz rozpoczęła prace nad kontynuacją obrazu.

Jak informuje serwis Cosmic Book News, wcielający się w rolę komisarza Gordona J.K. Simmons potwierdził, że scenarzyści rozpoczęli już pisanie skryptu do Justice League 2. Aktor podzielił się tą informacją w trakcie wywiadu udzielonego magazynowi Total Film. Wspomniał on także, że choć nie ma szczególnie dużej roli do odegrania w debiutującym za kilka tygodni filmie, to i tak jest bardzo szczęśliwy, że ma okazję wcielać się w postać jednego z ostatnich dobrych policjantów miasta Gotham.

Liga Sprawiedliwości w kinach pojawi się 17 listopada. Film będzie piątym obrazem wchodzącym w skład DC Expanded Universe, wspólnego uniwersum zapoczątkowanego w 2013 roku filmem Człowiek ze stali. Na ekranie zobaczymy najsłynniejszych komiksowych superbohaterów wydawnictwa DC Comics, w tym Batmana (w tej roli Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Flasha (Ezra Miller), Aquamana (Jason Mamoa), Cyborga (Ray Fisher) i Supermana (Henry Cavill). Połączą oni siły, by stawić czoła inwazji parademonów z obcego wymiaru.

Film wyreżyserował Zack Snyder. Ze względu na tragedię rodzinną musiał on zrezygnować z pracy przy finalnym etapie produkcji i został zastąpiony przez Jossa Whedona. 

Gameplay
23 października 2017 - 17:43