Pogromcy mitów biorą na warsztat gry wideo - Olek - 2 września 2010

Pogromcy mitów biorą na warsztat gry wideo

Adam Savage i Jamie Hyneman a także ich młodsi koledzy - Tory Belleci, Kari Byron oraz Grant Imahara już wkrótce zabiorą się za obalanie mitów związanych z grami wideo. Do tej pory ekipa „Pogromców mitów” omijała ten temat, choć ten aż prosi się o widowiskową i wybuchową weryfikację. Wreszcie Adam potwierdził, że powstanie specjalny odcinek programu poświęcony mitom z gier wideo.

Pogromcy mitów w pełnym składzie (źródło: dsc.discovery.com)

„Pogromcy mitów” gościli na tegorocznym Comic-Conie. Program jest tak popularny, że jego twórcy doczekali się już własnych plakatów, figurek, a nawet klocków. Zadziwiające, iż mimo tylu nakręconych do tej pory odcinków Adam i Jamie nie sprawdzili praktycznie żadnego mitu, który pochodziłby z gier wideo.

Ten błąd już wkrótce zostanie naprawiony! Na razie nie wiadomo kiedy na kanale Discovery wyświetlony zostanie wspomniany wcześniej odcinek specjalny programu, ani jakie mity będą w nim sprawdzane. Adam Savage ujawnił tylko jeden, który ochrzczono „Nintendo vs. Pro”. Ekipa Pogromców chce sprawdzić, jak nastolatek, który wcześniej miał do czynienia wyłącznie z prowadzeniem samochodów w grach wideo, poradzi sobie za kierownicą prawdziwej wyścigówki. Brzmi ciekawie!

Jeżeli macie propozycje mitów z gier wideo, którym warto bliżej się przyjrzeć, możecie je zgłosić na stronie Pogromców.

Olek
2 września 2010 - 12:21