Wtopa z klasą #3 - Edyta Górniak w Guitar Hero - eJay - 11 października 2010

Wtopa z klasą #3 - Edyta Górniak w Guitar Hero

Jak dowiedziała się "pachnąca kurczakiem" Dorota Wellman - prowadząca Dzień dobry TVN - znana polska piosenkarka, której największy sukces opijamy już 16 lat, czyli Edyta Górniak wystąpi w najnowszej odsłonie Guitar Hero! Szok, niedowierzanie, tłumy mdleją, każuale na gwałt składają preordery, fani już sobie wyobrażają Edytę obok rockowych tuzów. Hmmm, tylko że przypomina mi to pewien stary, ale jary dowcip z radia Erewań mówiący, że na Placu Czerwonym rozdają rowery. A okazało się, że nie rozdają, tylko kradną. I nie rowery, ale zegarki.

Oczywiście szary Kowalski nawet nie wie, co to jest Guitar Hero, więc machnie na całą sprawę ręką i przyzna Wellmanowej rację, po czym zaparzy trzecią herbatę. Rozumiem również Wellman, widząc jakieś tam spadające kółeczka w różnych kolorach, które wyznaczają rytm... no jak byk podobne do Guitar Hero i w sumie fajnie, że taka wakacyjna dziennikarka kojarzy hicior sporego kalibru. Ale! Kojarzenie faktów to jedno, a rzetelność to drugie. 15 sekund w Googlu mówi w zasadzie wszystko - Edyta Górniak nie ma nic wspólnego z Guitar Hero. Za to, jak dowiedzieliśmy się w ostatnich dniach popularna piosenkarka wystąpi w Music Master Chopin! Różnica niby niewielka - tu i tu stuka się w jakieś klawisze i zdobywa punkty. Kierując się tą pokrętną logiką można dojść do wniosku, iż ludzie grający w Dooma, grali też w Unreala, Half-Life 2 czy Halo. W końcu w każdej z tych pozycji strzela się do wrogów.

Pani Edycie życzę z całego serca jakiegoś większego, szerszego, bogatszego występu w grze - niekoniecznie opartej na muzyce. Ma ładny głos, więc na dubbing jak znalazł. Ktoś napisze, że żartuję. Otóż nie :) Nie żartuję.

Uwielbiam miny piłkarzy z powyższego filmu. Jedno wielkie WTF!?!?! :) 

eJay
11 października 2010 - 09:51

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.10.2010 10:56
Rock Alone
👍
Rock Alone
39
Konsul

No żeby się tak strasznie wyżywać na naszej naczelnej diwie? hańba! wstyd i hańba ;-]

11.10.2010 13:58
ole.k
odpowiedz
ole.k
40
Pretorianin

Oglądałem to jedząc śniadanie, więc specjalnie nie uważałem, ale jak dobrze sobie przypominam to akurat nie Dorota Wellman "zabłysnęła" z Edytą Górniak w Guitar Hero. News przyniosła jakaś specjalizująca się w plotkach reporterka DDTVN, która na wstępie zaznaczyła, że "na grach się nie zna"... Mogę się mylić, bo jak mówię - jadłem i bardziej uważałem na to co gryzę niż gdzie znowu pojawi się Edyta Górniak.
Wtopa jednak była i to w stylu Magdy Mołek, która na wizji "uśmierciła" Nergala. Kurde, muszę znaleźć jakiś inny program do śniadania :P

11.10.2010 14:02
eJay
😊
odpowiedz
eJay
192
Quaritch

gameplay.pl

Scenka wyglądała tak że ta blondyna zarzuciła temat "Edyta Górniak w grze komputerowej", na co Wellmanowa stwierdziła "tak, chodzi o Guitar Hero":)

11.10.2010 14:09
ole.k
odpowiedz
ole.k
40
Pretorianin

A to dzięki za wyjaśnienie :) Ja słyszałem tylko o "superprodukcji" i mało brakowało, a ogórek z kanapki zaliczyłby dywan.W każdym razie od jutra oglądam TV Trwam!

11.10.2010 14:39
Lordareon
odpowiedz
Lordareon
68
harry potter

lol, nasze newsy obiegaja swiat na zasadzie gluchego telefonu =]

11.10.2010 15:03
Radanos
odpowiedz
Radanos
87
Tytanowy Janusz

Pamiętam później była u Kuby Wojewódzkiego i miała zaśpiewać, tym razem normalnie. No i jak wyszło? Otóż wyszło tak samo... A upierała się, że umie śpiewać polski hymn.

11.10.2010 15:17
odpowiedz
Qverty™
0
Legend

Argh jak widze Edytkę drąca ryja w 1:08 to normalnie na miejscu kibiców to bym tam do niej zlazł, jebnął szpodlem i za kłaki wywalił na ulicę przed stadionem...

11.10.2010 16:03
Scott P.
😜
odpowiedz
Scott P.
97
Generał

No to teraz wiadomo, czemu ta gra tak źle wygląda. Większa część budżetu poszła na "gwiazdę światowego formatu".

11.10.2010 17:47
g0tcha
odpowiedz
g0tcha
56
Stay Up Forever

Co do rzetelności dziennikarzy, wystarczy mieć większe pojęcie na dowolny temat a czasem można wychwycić jak niski jest poziom wiedzy w danym temacie dziennikarzy bądź też jak swobodnie przekręcają fakty. Niejednokrotnie wypowiadają się w sposób dobitnie pokazujący, że na dany temat większej wiedzy nie posiadają i po prostu wprowadzają odbiorców w błąd. Oczywiście takie sytuacje nie zdarzają się nagminnie, ale jeśli sami posiadamy większą wiedzę w danym obszarze to możemy takie nazwijmy to "wpadki" dostrzec.

11.10.2010 23:49
😊
odpowiedz
zanonimizowany641653
43
Generał

No cóż - mała gafa. Każdemu się zdarza.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze