Gra muzyka #2 - Bulletstorm Dragon Age II i Homefront - UV - 25 lutego 2011

Gra muzyka #2 - Bulletstorm, Dragon Age II i Homefront

Gra muzyka to zbiór wiadomości dotyczący muzyki z gier komputerowych, które z różnych względów nie doczekały się większego artykułu na łamach mojego bloga. Cykl ukazuje się co tydzień, a w dzisiejszym odcinku przeczytacie między innymi o dwóch soundtrackach, które już wkrótce ujrzą światło dzienne: Homefront i Dragon Age II.

Bulletstorm

Koncern Electronic Arts wciąż nie może zdecydować się, w jakiej formie wydać soundtrack z gry Bulletstorm. Zdaniem Krzysztofa Wierzynkiewicza – jednego z kompozytorów muzyki do nowej strzelaniny firmy People Can Fly – „wyjaśni się to na dniach”. Trzymam kciuki.

Dragon Age II

Soundtrack z gry Dragon Age II pojawił się już w ofercie sklepu internetowego iTunes. Album zawiera dwanaście utworów Inona Zura, w tym trzy ujawnione wcześniej kompozycje: Dragon Age II – Main Theme, Hawke Family Theme i Qunari on the Rise (możecie ich posłuchać w tym miejscu). Ścieżka dźwiękowa z nowego erpega firmy BioWare ujrzy światło dzienne 8 marca, czyli w ten sam dzień, kiedy pojawi się wspomniany wyżej Homefront. Lista utworów przedstawia się następująco:

 1. Dragon Age II - Main Theme
 2. Hawke Family Theme
 3. Qunari on the Rise
 4. Templars
 5. Love Scene
 6. Arishok
 7. Tavern Music
 8. Viscount
 9. Mages
 10. Fenris Theme
 11. Kirkwall Nights
 12. Rogue Heart

Warto w tym miejscu nadmienić, że w trakcie rozgrywki będzie można usłyszeć nową wersję utworu I’m not Calling You a Liar zespołu Florence + The Machine. Przeróbka będzie nosić podtytuł Dragon Age II: Varric’s Theme i nie zostanie wydana na płycie. Nie słyszałeś oryginału? Nadrób zaległości:

Homefront

Wytwórnia Sumthing Else Music Works przygotowuje się do wydania soundtracku z gryHomefront, która ujrzy światło dzienne w połowie przyszłego miesiąca. Album pojawi się w sklepach tydzień przed premierą strzelaniny, konkretnie 8 marca, a dostępny będzie zarówno w formie tradycyjnej (płyta CD), jak i elektronicznej (AmazoniTunes). Twórcą muzyki do najnowszej produkcji firmy Kaos Studios jest Matthew Harwood, którego powinniście pamiętać z poprzedniego dzieła tego producenta – Frontlines: Fuel of War.

UV
25 lutego 2011 - 07:07