Rzuć Linę #20 - faceci robią ustami i (wcale nie) najlepszy filmik tygodnia - fsm - 31 marca 2011

Rzuć Linę #20 - faceci robią ustami i (wcale nie) najlepszy filmik tygodnia

Dobry wieczór, narodzie! Jutro na Gameplayu, na GOLu i na setkach innych stron będzie bardzo śmiesznie, więc nie będzie czasu na oglądanie jakichś tam wyszperanych w necie głupotek. Więc chciałem zdążyć jeszcze dzisiaj. Wiecie co i jak, więc zapraszam.

Obrazkowa historia Need for Speed

Ta słynna seria istnieje na rynku już dobrze ponad 15 lat. I na niemieckiej stronie gamesaktuell.de pojawiła się galeria zestawiająca ze sobą po jednym obrazku z każdej odsłony gry (z wyłączeniem edycji specjalnych). Graficzna (r)ewolucja. Zajrzyjcie.

Mario Beat Box

Oczywiście w wynonaniu Japończyka.

Wokalne "Still Alive" po męsku

Jest sobie duńska grupa wokalna Basix (piękni chłopcy), jest sobie piosenka z gry Portal, jest sobie filmik na YouTube. Co prawda efekty są nałożone, ale gerenalnie odgłosy paszczą w wysokiej jakości.

Vice City Fan Art

Znalezione gdzieś na reddicie - praca pewnego zdolniachy z Deviant Art, Patricka Browna. Tommy Vercetti w wersji 2011. Klasa. Duża wersja jest tutaj.

Angry Birds Movie Trailer

A gdyby i ta gra znalazła swoją drogę na duży ekran... Czy tak mógłby wyglądać zwiastun filmu z reżyserii Michała Zatoki?

Najlepszy filmik tego tygodnia?

Ja tak nie uważam, ale szczęście gracza trzeba odnotować. Trafił go. Normalnie trafił. Kogo, czym i w jakiej grze? Obejrzeliście już? W sumie to chyba nie było warto...

Half-Life 2 w 7 sekund

Prosta grafika, prosty pomysł, eleganckie wykonanie. Lubię takie.

Dorkly Bits - Pokemonowska Kampania Społeczna

fsm
31 marca 2011 - 20:12