Światy uRojone #1 Zapomniany The Fall (Part 1) - ROJO - 29 czerwca 2011

Światy uRojone #1 Zapomniany The Fall (Part 1)

Światy uRojone to cykl materiałów video, wspierający działalność portalu Gameplay.pl na serwisie YouTube. Publicystyka, komentarze, wywiady, relacje, gamingowe rozkminy oraz gameplaye gier starych i nowych. Konkretnie, lecz nie zawsze na poważnie.

Witam wszystkich serdecznie w pierwszym, pełnoprawnym, autorskim materiale video z cyklu "Światy uRojone". Będą publicystyki, komentarze, gamingowe rozkminy i soczyste gameplaye. Te ostatnie traktować będą o grach świeżutkich, jak i tych trochę zapomnianych przez czas. Jako debiutanckiego friontiera cyklu zdecydowałem się wybrać drużynowego erpega z 2006 roku: grę The Fall: Last Days of Gaia - reprezentanta mojego ulubionego uniwersum - postunklearnej zagłady. Połączyłem więc pyszne (klimat) z boskim (gatunek). Serdecznie zapraszam na seans, z oczywistych względów nie pozbawiony wad technicznych. Wszystko się wyklaruje i ulegnie poprawie w miarę tworzenia nowych nagrań.  Prosiliście - macie. Wasze prośby i sugestie nie zostały zignorowane. W przyszłości możecie liczyć na więcej. Rojo ma zamiar wkręcić się na dobre. Jedziemy!

W pierwszej części materiału przybliżę Wam czym The Fall jest oraz dlaczego wybrałem do prezentacji akurat wersję Reloaded. Będzie przedstawienie mechaniki rozgrywki, systemu poruszania się pojazdami, podstawowego zarządzania drużyną oraz wgląd w team Roja.

Zawsze jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Odpalajcie komentarze i pierwsze wrażenia. Wezmę wszystko na klatę i do serca. System samodoskonalenia się i wyciągania wniosków z wad i zalet - zostaje oficjalnie włączony. Za pomoc przy realizacji materiału pragnę podziękować mojemu serdecznemu kompanowi - Rockowi. Boomheadshot wszystkim! Słyszymy się jutro, przy okazji części drugiej podróży po nuklearnych pustyniach The Fall.

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Nasz kanał SerwisGameplayPL na YouTubie tutaj

Mój tutaj

 

 

Światy uRojone:

#1 Zapomniany The Fall (Part 1) / (Part2)

ROJO
29 czerwca 2011 - 18:20