Call of Duty XP - impreza dla graczy - Crash - 4 września 2011

Call of Duty XP - impreza dla graczy

Impreza Call of Duty XP to przede wszystkim pierwszy pokaz trybu multiplayer gry Modern Warfare 3. Głównie z tego powodu przedstawiciele prasy z całego świata zjechali się do Los Angeles, by spędzić tam trzy dni. Pokaz nadchodzącego Call of Duty to jednak nie wszystkie atrakcje jakie zorganizowano. Zgromadzeni fani i dziennikarze mieli okazję, by na własnej skórze poczuć trud żołnierskiego bytu dzięki szeregu dodatkowych rozrywek.

Wśród najciekawszych – szczególnie dla miłośników rozgrywek sieciowych - była arena do paintballa, przypominająca jedną z map dostępnych w Modern Warfare 2. Mowa tu o Scrapyard, o czym wszyscy zainteresowani mogli się dowiedzieć wchodząc na oficjalną stronę imprezy na długo przed jej startem. Pomimo obietnicy zrealizowania jej z utrzymaniem dużej dokładności, zachowano wyłącznie jej kluczowe elementy i to w znacznie mniejszej skali. Jeśli  ktoś spodziewał się, że biorąc udział w zabawie będzie mógł przenieść zachowanie z gry, mógł się trochę rozczarować. Trybem rozgrywki dostępnym na mapie był Team Deathmatch.

Scrapyard dla fanów pain(t)balla.

Kolejną niewątpliwą atrakcją dla wszystkich miłośników Call of Duty była sposobność sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich w Pit, dobrze znanej mapie treningowej. Pokonując jej teren w określonym czasie każdy uczestnik mógł wejść w posiadanie odznaki, czyli czegoś na kształt achievementa w realu. Tych ostatnich zresztą można było skolekcjonować nieco więcej.

Każdy mógł się zmierzyć z czasem, Delowi się udało...

Dla bardziej odważnych przygotowano przejażdżkę jeepem w ciężkich warunkach polowych oraz zjazd po linie w uprzęży. Była również możliwość zakupu różnych gadgetów z logiem gry w specjalnie do tego przygotowanym sklepie.

Zjazd na linie dla odważnych... stanąć w długiej kolejce.

Pomimo tych wszystkich atrakcji, to i tak gra była najważniejsza…

... o czym świadczą te tłumy.
Crash
4 września 2011 - 08:43