Najdziwniejsze filmy internetu - evilmg - 18 kwietnia 2012

Najdziwniejsze filmy internetu

Internet to takie niezwykłe miejsce gdzie właściwie każdy może opublikować swoje wypociny.  Czasem jednak radosna twórczość internautów potrafi przytłoczyć. Zapewne każdy z nas włócząc się po różnych forach natykał się na linki prowadzące do filmików po których obejrzeniu nie do końca wiedział co właściwie się stało. Dziś chciałbym zaprezentować wam zbiór najdziwniejszych filmików na jakie do tej pory natknąłem się na YouTubie. Zainteresowani wycieczką w otchłań ludzkiego szaleństwa? Zapraszam!

 

Ślęża Manekin Project

 

 

Założeniem „Ślęża Manekin Project III” musiało być stworzenie najbardziej absurdalnego filmu w dziejach ludzkości. Tak po prostu musiało być, bo jeśli to coś wyszło twórcom niezamierzenie to obawiam się, że ludzkość jest zgubiona. Poziom absurdu prezentowany w tym arcydziele współczesnej kinematografii jest tak wysoki, że nawet najbardziej zwichrowani ludzie dosłownie poczują, że podczas seansu obumierają ich szare komórki. Przed wami przygody pewnej radosnej grupki pogromców krwiożerczych manekinów. Polec... ARGHHHH!!!

 

 

 

Bagman

 

W Hollywood produkuje się filmy akcji z coraz to większą ilością elementów gore. „Bagman” bije je wszystkie na głowę. Czym jest „Bagman”? Absurdalnie brutalną i odmóżdżoną parodią kina akcji. Zamaskowany morderca (tytułowy człowiek torba) w możliwie brutalny sposób eliminuje kolejnych bezdennie głupich bohaterów tej produkcji. Jeśli nie straszne wam kosmiczne ilości czerwonej farby, drobiowych podrobów i kiczowatych efektów specjalnych to poczujecie się jak w domu. Niektórzy twierdzą, że to film z przesłaniem i wróży szybką degenerację kina akcji, ale kto by się tym przejmował... :P

 

 

Ultimate Muscle Roller Legend

 

Nawet nie wiem jak to skomentować...

 

Cyriak

 

Tym razem cały kanał wypchany dziiiiiwną twórczością. Znajdziecie tutaj niemal wszystko, od tańczących kotów zombie, przez apokalipsę krów, na rzeczach, których nawet nazwać nie potrafię kończąc. Oglądacie na własne ryzyko.


http://www.youtube.com/user/cyriak

 

Doki66

Doki jest specem od kreskówek, ale takich nietypowych. Ponura kreska, ciężki klimat i kompletny brak sensu. Momentami można się przestraszyć, ale miało być dziwnie i jest...

http://www.youtube.com/user/Doki66

 

Taka dawka dziwactw powinna na razie wystarczyć, ale powiedzcie na jak dziwne filmy WY natknęliście się w internecie? Może wśród czytelników gameplaya są twórcy podobnych filmików?

 

 

evilmg
18 kwietnia 2012 - 00:38