Powitafszy – Poczuj Zen - Cascad - 3 lipca 2012

Powitafszy – Poczuj Zen

 

Cześć, tu Cascad – zanim na dobre ten blog zasilą treści związane z grami chciałbym napisać kilka słów o sobie. Może nie jest to najbardziej ekscytujący temat we wszechświecie jednak kultura wymaga przedstawienia się, tym bardziej jeśli samemu chce się o niej pisać.

 

Ze spraw podstawowych - koledzy od zawsze wołali na mnie „Arek”, a nauczyciele „Ogończyk” (powinniście więc bez problemu wydedukować moje imię i nazwisko), od jakiegoś czasu piszę o grach dlatego, że sprawia mi to niesamowitą frajdę. Wykształcenie co prawda kwalifikuje mnie na męską sekretarkę jednak nie takie rzeczy się robiło i miałem okazję zarówno odpowiadać za prowadzenie pewnej placówki jak i rozładowywać kontenery z Chin, bywałem nawet na pewnym (podobno) prestiżowym uniwersytecie i składałem meble w domu starców, parę razy z powodzeniem udawałem Francuza… Tyle z osobistych ciekawostek, o które tu przecież nie chodzi, nie dla nich powstał gameplay.pl. Warto też nadmienić, że jestem tu za sprawą wieloletniej znajomości i zażyłości z Pitą, który prowadzi dla was blog Pixelowy Potwór. To właśnie on mnie tu zaciągnął. 

 

W grach szukam historii popartej pięknymi widokami, uwielbiam też dziwactwa i szaleństwa, które wiele osób lubi spychać na bok, odgradzając je od „prawdziwych” gier. Trzewia mam konsolowe, jednak serce otwarte – w mym domu mieszkają zarówno maszynki Sony jak i Microsoftu, Nintendo i Segi, a na dnie piwnicy, gdzieś za koniem na biegunach spoczywa Amiga 600. 

 

Za najlepsze doświadczenie ostatnich lat uważam Red Dead Redemption, fanatycznie gram w gry piłkarskie, kocham Katamari, składam pokłony przed Naughty Dog za Crasha Bandicoota i Jak & Daxter, spędziłem masę czasu na przechodzeniu Way of the Samurai i odkrywaniu uroków Chrono Crossa… Mógłbym tak długo wymieniać jednak sprowadza się to wszystko do tego, że uwielbiam gry i widzę w nich coś więcej niż tylko płytką rozrywkę – co będę tu przekazywać. 

 

Interesuję się też sztuką, zwłaszcza twórczością bitników, mam wrażliwość na dźwięk jak niektórzy na pogodę, w dzieciństwie oglądałem po kilka filmów dziennie i wciąż ciągnę romans z dziesiątą muzą. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy (prześmieszne stwory) i piję Dr Peppera w ilościach hurtowych, na przemian z kawą. Z pewnością czytam mniej niż bym chciał, jestem też pasjonatem piłki nożnej bez której nie wyobrażam sobie życia – tak samo jak bez tworzenia tekstów. 

 

Ach, mam też twittera i tumbrla.

 

Pozdrawiam!

Cascad
3 lipca 2012 - 13:06

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.07.2012 14:31
Seltaeb47
Seltaeb47
19
Centurion

Witamy Cię również, ciekawy jestem Twych przyszłych tekstów. :)

03.07.2012 14:34
Soulcatcher
odpowiedz
Soulcatcher
224
SW Jedi Fallen Order

cześć :)

03.07.2012 15:12
Brucevsky
odpowiedz
Brucevsky
113
Playing with writing

gameplay.pl

Skoro w pierwszym tekście pojawia się wzmianka o Chrono Cross to musi być dobrze. Witamy na pokładzie ;)

03.07.2012 16:34
PJanek
😊
odpowiedz
PJanek
75
Konsul

Super. Najgorszy podcast był najlepszy, więc cieszę się, że można gdzieś wasze teksty przeczytać.

03.07.2012 17:08
CascadJazz
odpowiedz
CascadJazz
17
Pretorianin

Dzięki za takie przyjęcie : )

@Brucevsky - no jak jest Chrono Cross to przecież musi być dobrze ;)

@PJanek - widzę, że bywałeś na krańcach Internetu, miło ; )

03.07.2012 20:31
😉
odpowiedz
koach23
6
Junior

kiedy można się spodziewać najgorszego podcastu ?? <słodkie oczka kota w butach>

03.07.2012 23:25
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
136
Magia Kontrastu

Tarcza! :D

03.07.2012 23:33
odpowiedz
Rod
35
Niereformowalny Sceptyk

A ten znowu swoje...

04.07.2012 12:00
extinct
odpowiedz
extinct
14
Legionista

Co rusz to nowi autorzy :> Zobaczymy na co stać człowieka lubiącego psy, katamari i grającego dużo w FIFĘ ;]

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze