Zacne teledyski z aktorami w rolach głównych - cz.2 - Klaudyna - 27 września 2012

Zacne teledyski z aktorami w rolach głównych - cz.2

Dziś czas na drugą (pierwsza była we wtorek) porcję teledysków, w których można zobaczyć gwiazdy wielkiego ekranu. Zostałam zmuszona do pospieszenia się z kolejną częścią listy, gdyż zaraz wszystko, co przygotowałam, zawarlibyście w komentarzach. Dzięęęękiiii chłopaki ;)

17. Annie Lennox – Walking On Broken Glass

Bardzo lubię ten teledysk. XVIII wiek, przyjęcie, poruszona Annie Lennox na widok Johna Malkovicha z nową partnerką oraz zagubiony w miłosnych konwenansach Hugh Laurie.

18. Moby – Natural Blues

Muszę przyznać, że mam gęsią skórkę, gdy widzę Christinę Ricci w roli Anioła, który prowadzi starutkiego Moby'ego ku końcowi. Nie wiem, czy działa tak na mnie Ricci, czy kontekst sceny ;)

19. Jennifer Lopez – Jenny From The Block

Nadszedł czas na kolejny hit Vivy. Jennifer Lopez dała się poznać jako wokalistka i aktorka. W klipie towarzyszy jej ówczesny partner (życiowy i filmowy) - Ben Affleck. Trudno nazwać ten filmik dziełem, ale Affleck jest.

20. Elton John – I Want Love

Wolicie oglądać na ekranie Eltona Johna czy Roberta Downey'a Jr.? Ja zdecydowanie wolę Roberta i cieszę się, że to on próbuje mi powiedzieć, jak bardzo potrzebuje miłości.

21. Aerosmith – Cryin'

Czym Alicia Silverstone zasłużyła sobie, by wystąpić w dwóch teledyskach Aerosmith? Nie wiem. Dodatkowo oko zawiesić można na... Joshu Holloway'u.

22. Paula Abdul – Rush, Rush

Inspiracją do powstania klipu był podobno film z Jamesem Deanem oraz Natalie Wood - Buntownik bez powodu. W ten sposób otrzymujemy skomplikowaną historię miłosną z Keanu Reevesem w roli głównej.

23. Gorillaz – Stylo

Krótko i treściwie: Bruce Willis. Bo Bruce rządzi.

24. Savage Garden – I Knew I Loved You

Savage Garden kojarzę głównie z dyskotek w podstawówce. Taki to wolniak, któremu towarzyszy Kirsten Dunst.

25. Paul McCartney – Dance Tonight

Gratka jest podwójna. Początek teledysku ujmuje ze względu nawiązanie do brytyjskiej bajki, której bohaterem jest listonosz Pat. Zatem Pat przywozi Paulowi paczkę, w której nie tylko jest mandolina, ale i Natalie Portman.

26. Aerosmith – Jaded

Po raz kolejny Aerosmith. Mila Kunis najwyraźniej nie należy do osób, które rusza byle co - oto dowód.

27. Michael Jackson – You Rock My World

Nie mogło w tym zestawieniu zabraknąć Michaela Jacksona. W You Rock My World występuje u boku Chrisa Tuckera, Michaela Madsena i przede wszystkim - Marlona Brando.

28. Eminem ft. Rihanna – Love The Way You Lie

Za Eminemem nie przepadam, za Rihanną tym bardziej. Love The Way You Lie znalazło się za sprawą Dominica Monaghana. Towarzyszy mu Megan Fox, lecz nie wiem czy sumienie mi pozwala by nazwać ją aktorką ;)

29. The Shoes – Time To Dance

W zasadzie ten teledysk skłonił mnie do stworzenia tejże listy. Pamiętacie słynny obrazek Jake'a Gyllenhaala z kanapką? Nie? Przypomnę:

Wyobrażacie sobie, że ktoś taki mógłby być bezlitosnym mordercą? Nie? A jednak.

30. Beck – Sexx Laws

Po brutalnym Gyllenhaalu trzeba się nieco rozluźnić. A wiadomo, że klip, w którym występuje Jack Black nie może być poważny.

31. Filter – No Love

Niezręcznie mi tu pisać cokolwiek. Myślę, że panowie będą zadowoleni. Carmen Electra.

32. Muse - Hysteria

Piekielnie dobry klip i bardzo filmowy. Zaś Justin Theroux odwalił kawał dobrej roboty.

33. Lonely Island – Like A Boss

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Dla niewtajemniczonych - Andy Samberg z kolegami stworzyli zespół... taki popowy. Muzycznie - mogłoby lecieć na Vivie czy innym MTV. Tekstowo - przekomicznie. Do klipów zawsze zapraszają gwiazdy. Tutaj akurat możemy oglądać Setha Rogena. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się nieco więcej o Lonely Island, pisał o nich sathorn.

Klaudyna
27 września 2012 - 12:26