E3 Watch Dogs Battlefield 4 Call of Duty: Ghosts OUYA - flash news (10.6) - barth89 - 9 czerwca 2013

E3, Watch Dogs, Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, OUYA - flash news (10.6)

Zaczynamy targi E3, 20 gier na konferencji Microsoftu, nowy zwiastun Watch_Dogs, zobacz obrazki z alphy Battlefielda 4, nowe szczegóły dotyczące Call of Duty: Ghosts, recenzja OUYA, Samsung Galaxy S4 Zoom zastąpi Galaxy Camera, Apple promuje swoje exclusive'y, zobacz wściekłego Supermana na materiale wideo z "Man of Steel", nowe plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Zobacz nowości na iOS - targi E3 to nie tylko produkcje AAA. To także szansa dla mniejszych producentów na zaprezentowanie gier przeznaczonych na platformy mobilne. Ciekawi jakie nowości szykują się na iOS?
 • 20 gier podczas konferencji Microsoftu na E3 - Microsoft zapowiedział, że podczas konferencji na E3 (18.30 polskiego czasu) zaprezentuje 20 tytułów. Istnieje spora szansa, że jednym z nich będzie Wiedźmin 3: Dziki Gon.
 • Zobacz rewelacyjny zwiastun Watch_Dogs - w sieci pojawił się nowy trailer Watch_Dogs. Możemy na nim zobaczyć Aidena rozprawiającego się z szajką zajmującą się handlem ludźmi. Jest efektownie.
 • Masa obrazków z wersji alpha Battlefielda 4 - nie możecie doczekać się nowego Battlefielda? W takim razie powinna wam spodobać się ta galeria, prezentująca nowe obrazki z gry (wersja alpha).
http://i.imgur.com/Rm8EmR0h.jpg
 • Nowe szczegóły dotyczące Call of Duty: Ghosts - dzięki prezentacji nowego Call of Duty mogliśmy dowiedzieć się kilku ciekawych szczegółów. Poznaliśmy też imię naszego psiego towarzysza - Riley.
 • Zobacz screeny z Arma 3 - podczas targów E3 z pewnością zobaczymy nową Armę od Bohemii Interactive, ale niecierpliwi już teraz mogą przyjrzeć się bliżej nowym screenom z gry.

MOBILE & TECH

www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/5000-apple-promuje-aplikacje-dostepne-tylko-w-app-store.html
 • Recenzja OYUA - wszyscy czekali z wypiekami na jedno z pierwszych dzieci Kickstartera? Czy było warto? Przekonajcie się sami.
 • Samsung Galaxy S4 Zoom następcą Galaxy Camera? - wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy S4 Zoom (plotki o jego istnieniu usłyszeliśmy równocześnie z plotkami na temat Galaxy S4 Active, które to okazały się prawdziwe) to następca Galaxy Camera.

FILM

 • Najlepsze i najgorsze zwiastuny filmowe z ostatniego tygodnia - wśród trailerów pojawił całkiem niezły materiał wideo z "Runner Runner" czy "Short Term 12", a także niezbyt udany trailer "Man of Steel" i "Paranoia".
 • Zobacz jak bije Superman - w sieci pojawił się materiał wideo prezentujący wściekłość głównego bohatera. Musiało zaboleć...
 • Najnowsze plakaty filmowe - wśród najnowszych plakatów filmowych znalazły się plakaty z takich filmów, jak: "The Mortal Instruments", "The Butler", "Carrie", "Delivery", "Drift", "Escape Plan", czy "Killing Season".
barth89
9 czerwca 2013 - 19:11

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz