Humble Origin Bundle składa Ci propozycję nie do odrzucenia - Imperialista - 14 sierpnia 2013

Humble Origin Bundle składa Ci propozycję nie do odrzucenia

Większość z nas od czasu do czasu z pewnością zerkała na paczki gier wchodzacych w skład cyklicznych Humble Bundle, ale dzisiaj oferta jest wyjątkowo mocna. Dostaliśmy doskałe tytuły AAA, których żal byłoby nie dorzucić do kolekcji na Steamie.

W skład Humble Origin Bundle wchdzą: Mirror’s Edge, Crysis 2 Maximum Edition, Medal of Honor, Dead Space, Dead Space 3, i Burnout Paradise. Ci, którzy będą gotowi zapłacić kilka dolców więcej, dostaną również kopię Battlefielda 3, oraz Sims 3 wraz z dodatkiem Po Zmroku i dodatkowymi akcesoriami.

Jeden świeżak- Dead Space 3- i kilku bardzo mocnych zawodników ze światowej czołówki. Warto się skusić. Średnia ocen dla poszczególnych tytułów zaczęrpnięta z serwisu metacritic przedstawia się następująco:

Dead Space: 86%

Dead Space 3: 78%

Mirror's Edge: 81%

Bornout Paradise: 87%

Medal of Honor: 72%

Crysis 2: 86%

--

Battlefield 3: 89%

The Sims 3: 86%

Ogromną zaletą oferty jest brak konieczności wiązania użytkownika z Originem. W większości przypadków dostajemy kod do Steama; jedynym wyjątkiem z oferty podstawowej  jest Dead Space 3. 

Zwyczajowo, kupując HB mamy do dyspozycji trzy suwaki, dzięki którym możemy dysponować wydanymi środkami. W tym przypadku brakuje suwaka odpowiedzialnego za przeznaczenie pieniędzy bezpośrednio dla deweloperów. Istnieje możliwość przeznaczenia całości pieniędzy na wybrane przez nas cele dobroczynne, lub skorzystania z opcji dania napiwku dla Humble Bundle, Inc. Nic nie stoi na przeszkodzie, by całość naszej kwoty trafiła do organizacji charytatywnych. Wśród nich znajdziemy między innymi Kampanię Praw Człowieka, Amerykański Czerwony Krzyż, czy też fundację do której zadań należy czynna walka z rozprzestrzenianiem się wirusa HIV.

Oferta będzie ważna przez kolejne dwa tygodnie. Zakupu możemy dokonać na https://www.humblebundle.com/ .

Imperialista
14 sierpnia 2013 - 20:23