Kto zagra Lexa Luthora? - Joorg - 10 września 2013

Kto zagra Lexa Luthora?

Zdjęcia do sequela "Człowieka ze stali" jeszcze się nie rozpoczęły, a film już wzbudza wiele emocji. Najpierw przez cały internet przewinęły się fale krytyki, kiedy okazało się, że Ben Ben Affleck zagra Batmana. Teraz w centrum uwagi znalazła się postać Lexa Luthora...

Kto zagra największego wroga Supermana? To pytanie zadają sobie teraz wszyscy, którzy niecierpliwie wyczekują filmu "Batman vs. Superman". Bardzo ucieszyłem się, kiedy portale filmowe podawały do wiadomości, że to właśnie Bryan Cranston zagra Luthora. Było to wielce prawdopodobne, bo raz, aktor świetnie radzi sobie w rolach antagonistów (polecam remake "Pamięci Absolutnej"), dwa, jest to kolega z planu Bena Afflecka, w końcu zagrał u niego w "Argo". Sam chętnie zobaczyłbym tych dwóch panów ponownie występujących razem na wielkim ekranie. Jeśli to Was nie przekonuje, to dodam tylko, że Bryan Cranston jest po prostu świetnym aktorem i żeby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć kilka odcinków serialu "Breaking Bad".

Niestety, kilka dni po wielkiej plotce, sam aktor zdementował te doniesienia. Jak zauważył, ostatnio jest znany z bycia łysym i chyba właśnie przez to niektóre osoby dały się ponieść wodzom wyobraźni. Przecież tak naprawdę każdego aktora można ogolić na łyso i już Luthor gotowy. Innym aktorem, którego wielu obstawia w roli wielkiego złoczyńcy, jest Mark Strong. W końcu i on jest znany z bycia łysym antagonistą. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć go w pierwszej części "Kick-Assa" i "Sherlocka Holmesa". Sam zainteresowany niczego jednak nie potwierdził, a raczej do wszystkich plotek odnosił się w żartobliwy sposób.

Do tej pory na wielkim ekranie w roli Lexa Luthora mogliśmy zobaczyć dwie znane osobistości: Gene'a Hackmana i Kevina Spacey. Mi osobiście bardziej do gustu przypadł ten drugi pan. Sam film "Superman: Powrót" oceniam negatywnie, jednak Spacey był jedynym plusem tej produkcji. Szkoda, że i jego nie zobaczymy ponownie w tej roli.

Już niedługo na pewno dowiemy się kto zagra arcywroga Supermana, w końcu zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym. Jeśli macie jakieś swoje ulubione typy aktorów, których najchętniej byście zobaczyli w tej roli, to dzielcie się nimi w komentarzach.

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku. Wkrótce kilka niespodzianek się tam znajdzie! :)

Joorg
10 września 2013 - 23:58