Newsy(1) - Dream Theater Daft Punk Paul McCartney i inne. - Bartek Pacuła - 16 września 2013

Newsy(1) - Dream Theater, Daft Punk, Paul McCartney i inne.

Newsy ze świata muzyki z ostatniego tygodnia. Coś o McCartney’u, coś o Metallice, coś o Black Sabbath. Działo się, działo.

11.09.2013 – 17.09.2013

 Na świecie:

McCartney.

Paul McCartney opublikował nową, akustyczną wersję swojej najnowszej piosenki z nowego albumu, który światło dzienne ma ujrzeć 14.10. Utwór do usłyszenia na YT(http://www.youtube.com/watch?v=Tc6rQMksXXA)

Black Sabbath zapowiedzieli nowe koncertowe DVD. Płyta ma nosić tytuł Gathered In Their Masses" i będzie zapisem ostatniej trasy zespołu.

Nowy album Metallici w 2014?. Już 27.09 odbędzie się premiera filmu(Through The Never), a do nas dochodzą co raz nowsze wiadomości świadczące o tym, że już w następnym roku będziemy mogli zakupić i dosłuchać nowy album Metallici. Mam tylko nadzieję, że będzie lepszy od Deth Magnetic.

Lose Yourself to Dance.

W sieci pojawił się teledysk do najnowszego singla Daft Punk. Singiel zatytułowany jest Lose Yourself to Dance i można go obejrzeć tu: http://www.youtube.com/watch?v=NF-kLy44Hls

Dream Theater.

Dream Theater pokazał edycje, w jakich wyjdzie ich najnowsza płyta, nosząca tytuł Dream Theater. Do obejrzenia tu: http://dreamtheater.warnerartists.net/eu/

Wracając do DT – można już odsłuchać w całości ich albumu. Premiera już 23.09, a z płytą można zapoznać się tu: http://www.dreamtheater.net/

U mnie:

Queen. Nieznana historia. Książka dobra, tylko nie o zespole.

Zakończyłem czytanie wspomnień technicznego zespołu Queen. Postaram się napisać o książce coś więcej, teraz tylko powiem, że jest dosyć zabawna i ciekawa, lecz niewiele mówi o samym zespole. Szkoda.

Odkopane Let Love In.

Odkopałem w piwnicy Let Love In Nicka Cave’a, należącego kiedyś do mojego taty. Płyta jest świetna, nawet lepsza niż jego ostatnie dzieło(https://gameplay.pl/news.asp?ID=80070).

Bartek Pacuła
16 września 2013 - 21:19