Rzuć linę #53 - fajne plakaty sensowny horror i ludzie w 3D - fsm - 18 października 2013

Rzuć linę #53 - fajne plakaty, sensowny horror i ludzie w 3D

Sporo czasu minęło od ostatniego wpisu z serii "podczas internetowych wędrówek zapisuje sobie linki do fajnych rzeczy, na które natrafiam, a potem kompiluję je w jedną, ciekawą listę" (hm, chwytliwy tytuł), czas więc to zmienić. Rzuć linę powraca z zestawem grafik (plakaty, gra i głupotka) i filmików (Gra o tron, sensowny horror i graficzna śliczność), a Wy się radujecie. Mam nadzieję.

Plakatowy minimalizm...

...to świetna sprawa. Powyżej są miniaturki trzech (z sześciu zrobionych) prześlicznych plakatów przedstawiających kilku znanych superbohaterów. Tutaj możecie zobaczyć większe wersje tych grafik autorstwa Khoa Ho (nie mam pojęcia, czy to pan czy pani).

Dark Isometric Souls

Śliczna praca z cyklu "co by było, gdyby" - izometryczne Dark Souls to zapewne spełnienie marzeń niejednego gracza. Tutaj możecie przeczytać więcej o tej grafice, a tutaj zobaczycie jej pełną wersję.

Przepiękna trójwymiarowość

Na blogu Infinite Realities jakiś czas temu pojawił się materiał, który daje pewien wgląd w przyszłość grafiki w grach i nie tylko. Oto połączenie magii trójwymiarowego skanowania ludzkich ciał (uwaga - jest damska nagość!) i Oculus Rift.

Ostrzeżenie dla kosmitów

Ludzie to potwory! Prawda? I ciekawie byłoby, gdyby różne wredne ufoludy nas tak postrzegały. Wesołe odwrócenie ról jest przedstawione na tym zestawie obrazków ze stosownymi podpisami. Autor nieznany (może został pożarty?).

Sensowny horror

Jeden z dwóch popularnych ostatnio filmików, które tu umieszczam, bo a nuż ktoś ich jeszcze nie widział? Bohaterowie typowych horrorów to zazwyczaj straszni idioci podejmujący złe decyzje w złych momentach. A gdyby tak to zmienić...?

Gra o tron jako park rozrywki

A oto drugi filmik. Kanał "Bad Lip Reading" specjalizuje się w tworzeniu głupkowatego i bardzo niepasującego do sytuacji dubbingu do znanych scen z filmów i seriali. Tym razem ofiarą padł słynny serial HBO, który stał się wesołą historią o otwieraniu średniowiecznego parku rozrywki.

How do you feel about people who go "hadouken"?

fsm
18 października 2013 - 12:58

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.10.2013 13:21
Scott P.
😜
Scott P.
99
Generał

Sensowny horror, tak powinno wyglądać The Cabin in the Woods.

18.10.2013 13:22
sekret_mnicha
😜
odpowiedz
sekret_mnicha
210
fsm

GRYOnline.plTeam

A ten znowu swoje :P Gdyby Cabin in the Woods wyglądało inaczej, niż wyglądało, byłaby to wielka strata dla kina rozrywkowego.

18.10.2013 22:46
malyb89
odpowiedz
malyb89
163
Demigod

A ten znowu swoje :P Gdyby Cabin in the Woods wyglądało inaczej, niż wyglądało, byłaby to wielka strata dla kina rozrywkowego.

+1

Jeden z najzajebistszych filmów eva

19.10.2013 02:42
claudespeed18
odpowiedz
claudespeed18
158
Liberty City Finest

kiedy wyjdzie cała parioda Gry o Tron? :D

20.10.2013 12:35
👍
odpowiedz
zanonimizowany773449
60
Konsul

Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek Rzuć linę :)

26.10.2013 12:54
Harry M
odpowiedz
Harry M
143
Master czaszka

Grałbym w takiego Dark Souls. Ciekawy horror ;P.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze