TESO Dark Souls II Thief Titanfall. Trailers (1.2) - barth89 - 1 lutego 2014

TESO, Dark Souls II, Thief, Titanfall. Trailers (1.2)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. The Elder Scrolls Online

The Arrival to animowany trailer z nadchodzącego MMO The Elder Scrolls Online. Epickie pojedynki, masa akcji i... niewiele wspólnego z prawdziwą grą, ale do tego przyzwyczaiły nas już także trailery Blizzarda. W tym tygodniu żadnego ciekawszego filmiku z branży elektronicznej rozrywki nie znajdziecie!

2. Dark Souls II

Na drugim miejscu uplasowały się dwa gameplaye z mającego swoją premierę w marcu Dark Souls II. Pierwszy z nich to przede wszystkim walka z jednym z bossów (Mirror Knight), drugi to starcia z "mniejszymi" (pojęcie względne) przeciwnikami. Dark Souls II zachowało klimat i poziom trudności poprzednich gier From Software, oj zachowało...

3. Titanfall

Po raz kolejny Titanfall na podium. Niestety, jeśli nie znacie języka francuskiego (obstawiam, że większość nie zna), pozostaje jedynie wizualne podziwianie zwiastuna. To coś na kształt wprowadzenia do historii.

Warto obejrzeć również...

Thief

Możliwość konfiguracji gry na nowym gameplayu.

Trip

Polski survival horror na kilku gameplayach.

Call of Duty: Ghosts - Onslaught

Trailer trybu Extinsion.

inFamous: Second Son

Deweloperzy opowiadają o wirtualnym Seattle.

BioShock Infinite: Burial at Sea

Pierwsze chwile z drugiego epizodu.

The Wolf Among Us

Nowy zwiastun drugiego epizodu.

Castlevania: Lords of Shadow 2

Twórcy opowiadają o świecie gry.

Ace Combat: Infinity

Zwiastun z okazji startu beta-testów.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
1 lutego 2014 - 20:04