Gameplayowe zagadki #3 - RazielGP - 1 lutego 2014

Gameplayowe zagadki #3

Jeśli ktoś ma dosyć felietonów, recenzji oraz zapowiedzi - niechaj więc gameplayowe zagadki odwiedzi. Ruszy głową i odgadnie, co tam Razielowi do głowy wpadnie. Do tego wszystkiego wnet zapraszam! Mości panowie! Zagadek trzeciej części start ogłaszam!

Zasady zabawy są następujące: Każdy chętny może spróbować swoich sił w odgadnięciu postaci, lokacji oraz samej gry. Jako, iż nagród nie przewiduję, prosiłbym aby owi chętni w uczciwy względem reszty osób sposób, znajdywali odpowiedzi na powyższe zagadki. A i jeszcze jedno - liczą się pełne i poprawne nazwy.

Zwycięzcą drugiego odcinka został mafioso12! Gratulujemy!

POSTAĆ Z GRY: Łysy jegomości z fajnymi odzywkami. Pełny charyzmy i wulgaryzmem odziany. Także i humoru brak mu nie było. Ani również specjalnych zastosowań jego charakterystycznego stroju. Co tu dużo mówić, pojawił się w wielu odsłonach. A nawet mogliśmy my nim w jednej z nich beztrosko posterować.

LOKACJA GRY: Zielone polany są głównymi elementami krajobrazu. Zaś ich centrum wieża wysoka i patrząca na ichniejsze, rozległe tereny. Są i portale przenoszące nas do innego wymiaru, a i średniowieczne budowle. Dużo drzew i ładnej wody, kamiennych mostów i wszelkiej swobody. Pokonać trasę można w różny sposób. Za pomocą teleportacji, wierzchowca, czy na swych nogach.

TYTUŁ GRY: Futurystyczne wyścigi samochodowe. Diabelnie szybkie i diabelnie zwrotne. Równie szybka, co krótka przygoda z nimi była. A i samochodów dość znikoma ilość się wiła. Bez tuningu, bez modernizacji, prostotą ta gra cały czas żyła. Jednak po prawdzie ulepszenia były zbędne, bo pojazdy twórców Battlefielda rozpędzały się dalece.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
1 lutego 2014 - 22:03