Dlaczego One Direction są więksi niż Beatlesi i dlaczego to nieprawda - Ob-La-Di Ob-La-Da(9). - Bartek Pacuła - 13 lutego 2014

Dlaczego One Direction są więksi niż Beatlesi i dlaczego to nieprawda - Ob-La-Di, Ob-La-Da(9).

Po burzy wywołanej przez ostatni opublikowany odcinek serii Ob-La-Di, Ob-La-Da zadałem Wam, czytelnikom, pytanie - czy chcecie, by seria ta była kontynuowana czy też nie. Okazało się(ku mojemu zdumieniu), że chcecie - i to w dodatku bardzo. Mnie Wasza decyzja niezwykle cieszy, dlatego z nową energią i mocą zapraszam na tryumfalny powrót serii, w której zajmuje się bezsensowną stroną muzyki. Tym razem coś, co aż samo się prosi o komentarz, ew. jebnięcie w ryj „bohaterów” sytuacji – przedstawiam zespół One Direction i ich teorię, iż pod pewnymi względami są więksi niż Beatlesi.

Zdjęcie z Teen Vouge'a - oni więksi w czymkolwiek od Beatlesów? Serio? 

1D od pewnego czasu jest zespołem hiper-popularnym w niektórych kręgach i chyba równie znienawidzony w innych. Bo, bądźmy poważni, ich muzyka jest naprawdę, naprawdę słaba. I nie chodzi mi o to, że swoją popularność zbili na coverach(bo od coverów zaczynało wiele wielkich zespołów), tylko że nawet te covery są biedne i słabe. Nic to – każdy słucha czego chce przecież, a ja nie mam potrzeby wisieć maniakalnie na One Direction i hejtować ich co sekundę. Są jednak takie dni, gdzie człowiekowi otwiera się krakowska maczeta w kieszeni, a w ludzkim mózgu dochodzi do krytycznego błędu.

SERIO?

Okazuje się, że wokalista 1DHarry Styles(to ten „najprzystojniejszy” wg. znawców tematu) – uważa, że jego zespół jest popularniejszy niż Beatlesi 50 lat wcześniej. Co więcej nie przyrównał on 1D do Beatlesów(jak powinno być), lecz odwrotnie – przyrównał Beatlesów do swojego zespołu. Sława ewidentnie zniszczyła mu mózg, który zaczął wymyślać przeróżne dziwne rzeczy.

Niestety chyba serio tak uważają.

Trzeba mu oddać jednak, iż zaznaczył, że 1D muzycznie odstaje mocno od Czwórki z Liverpoolu. Trzymajmy się tego i miejmy nadzieję, że za jakiś czas żaden z tych pseudo-muzyków nie wypali czegoś takiego. A jak wypali, to zawsze można odpalić sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=gRtAO-nffz0

PS. Dziękuję bardzo Krzyśkowi K. za info z tym :)

Bartek Pacuła
13 lutego 2014 - 10:14