Seksowne androidy z którymi chcielibyście spędzić Walentynki - Jędrzej Bukowski - 14 lutego 2014

Seksowne androidy, z którymi chcielibyście spędzić Walentynki

Czy jesteśmy w stanie zakochać się w maszynach? Filmowi twórcy niejednokrotnie pokazali nam seksowne androidy, za którymi z pewnością byśmy obejrzeli się na ulicy. Tymczasem już od dzisiaj w kinach możemy oglądać film zatytułowany "Ona", w którym główny bohater zakochuje się w systemie operacyjnym mówiący głosem... Scarlett Johansson. Z tej okazji, zapraszam do przeglądu innych maszyn ze świata filmów i seriali, wobec których żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie!

 

Rachel Tyrell (Sean Young) – „Łowca androidów”

Rachel (Sean Young) z "Łowcy androidów" zafascynowała zarówno widzów jak i głównego bohatera, Deckarda (Harrison Ford), który ostatecznie zakochał się w niej na zabój. I nie przeszkodził mu w tym fakt, że ma do czynienia z androidem. Sami byśmy się zauroczyli w tak kruchej, na pierwszy rzut oka, istocie... Rachel potrafi zahipnotyzować własną osobą i gamą różnorodnych uczuć!


 

Annalee Call (Winona Ryder) - „Obcy: Przebudzenie”

Annalee Call (Winona Ryder) i jej charakterystyczna, nieco chłopięca uroda - ciężko się nie zakochać! Do tego inteligentna, delikatna i reagująca na krzywdę innych... Idealny materiał na dobrego przyjaciela, a może i coś więcej! Pal licho, że to maszyna.


 

T-X (Kristanna Loken) - „Terminator 3: Bunt Maszyn”

To jedna z tych blondynek, za którą byśmy się oglądali na ulicy. Długie nogi, blond włosy i hipnotyzujące oczy... Szkoda tylko, że to arcygroźna maszyna zaprojektowana do likwidacji ludzi oraz innych Terminatorów przeprogramowanych przez ruch oporu. Z taką "kobietą" nie straszne byłoby się wybrać w najciemniejsze uliczki.


 

Casella "Cash" Reese (Angelina Jolie) - „Cyborg 2: Szklany cień”

Niskobudżetowy "Cyborg 2: Szklany cień" to jedna z pierwszych poważniejszych ról Angeliny Jolie. Nie wiemy, jakim cudem przeszła ona bez echa, tym bardziej że hollywoodzką seksbombę możemy zobaczyć w scenie łóżkowej... Może dlatego, że wcielała się w postać maszyny, a nie człowieka?


 

Caprica Six (Tricia Helfer) - „Battlestar Galactica”

Serial "Battlestar Galactica" zostanie zapamiętany w świadomości widzów nie tylko dzięki znakomitej fabule, ale również dzięki przepięknemu Cylonowi o pseudonimie Caprica-Six. Ta blond włosa piękność w czerwonej sukience nawiedza w wizjach jednego z głównych bohaterów serialu w dość kuszących scenach... To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia, gdyż Szóstka jest pierwszym humanoidalnym Cylonem, który ujawnił się człowiekowi.


 

Alice (Isabel Lucas) – „Transformers 2: Zemsta upadłych”

Wszyscy wiedzą, że w dwóch pierwszych częściach "Transformers", płeć piękna reprezentowana była przez Megan Fox. Jednak, w krótkiej, ale dość wymownej scenie, pojawia się naprawdę ostra dziewczyna, która okazuje się... złym Transformersem zamaskowanym pod postacią człowieka, przy użyciu syntetycznej, organicznej powłoki.


 

Cameron Phillips (Summer Glau) - Terminator: Kroniki Sary Connor

W powyższym zestawieniu znalazła się już kobieca wersja Terminatora, która mordowała ludzi, więc czas na maszynę chroniącą nasz gatunek! Terminator Cameron Phillips się nie patyczkuje przy pomaganiu Sarze Connor i jej potomkowi, zaś wielkie spluwy to jej pasja i hobby. Zdecydowanie to lubimy!


 

EWA - WALL-E

Powyższe androidy w każdym przypadku są piękne i wielka szkoda, że mają metalowe (ale na pewno bogate!) wnętrze. Nas jednak najbardziej za serce chwyciła EWA, w której zakochuje się pocieszny robocik WALL-E. Mówcie co chcecie, ale to jedna z najpiękniejszych historii romantycznych w dziejach kina, przy których niejeden kinomaniak uronił łzę.
Podobają Ci się moje wpisy? Zachęcam do zaglądania na stronę, którą prowadzę:

Jędrzej Bukowski
14 lutego 2014 - 12:07
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.02.2014 13:48
Night Prowler
71
Konsul

Nie chciałbym się czepiać ale czy przypadkiem określenie "android" nie odnosi się do humanoidalnej maszyny która w ogólnym zarysie ma imitować mężczyznę? W tym przypadku bardziej pasującą nazwą będzie fembot, o ile dobrze pamiętam. No i ciężko uznać EWĘ za twór humanoidalny.

Tak poza tym, całkiem niezły wpis - z przedstawionych filmów tylko "Cyborga" nie widziałem i chyba się tym zainteresuję.

14.02.2014 18:05
Lothers
odpowiedz
Lothers
156
Senator

Właściwie to Caprica 6 nie była androidem podobnie jak Racheal, raczej bio-droidem, a sama Racheal nawet bym powiedział człowiekiem.