Civilization: Beyond Earth Risen 3 i Wolfenstein: The New Order. Trailers (19.4) - barth89 - 18 kwietnia 2014

Civilization: Beyond Earth, Risen 3 i Wolfenstein: The New Order. Trailers (19.4)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Civilization: Beyond Earth

Zdecydowanym zwycięzcą tegotygodniowego zestawienia jest rewelacyjny zwiastun Civilization: Beyond Earth, nazywanego następcą Alpha Centauri. Co obiecuje Firaxis? Civilization: Beyond Earth ma być starą dobrą Cywilizacją, której akcja toczyć będzie się w kosmosie. Premiera gry jesienią tego roku!

2. Risen 3: Władcy tytanów

O Władcach tytanów już pisałem w tym tygodniu, ale z punktu widzenia fana trailerów najważniejszy jest właśnie zwiastun. I oto panowie ze studia Piranha Bytes podzielili się z nami krótkim, aczkolwiek efektownym materiałem wideo z nowego Risena.

3. Wolfenstein: The New Order

Najniższy stopień podium to w tym tygodniu gameplaye z Wolfenstein: The New Order (łącznie ponad 40 minut czystej akcji). Sama gra zapowiadała się raczej średnio, ale im więcej widzimy materiałów wideo, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że pod koniec maja na fanów strzelanin czeka prawdziwa uczta.

Warto obejrzeć również...

The Crew

Nowe filmiki prezentujące rozgrywkę.

Final Fantasy XIV

Trailer z okazji premiery.

Spintires

Prezentacja nawierzchni.

Trials Fusion

Zwiastun premierowy.

GRID 3

Zapowiedź zapowiedzi nowego GRID-a (podobno w grze pojawi się widok z kokpitu).

Alien: Isolation

Co nieco o sci-fi widzianym oczami ludzi z lat '70.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
18 kwietnia 2014 - 23:19

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
22.10.2014 23:24
yadin
yadin
102
Legend

Czego chcieć więcej? Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, jedna z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych, ukaże się na komputerach PC 24 października - poinformowała firma 2K Games. Przy okazji opublikowano nowe nagrania wideo, w tym jedno prezentujące rozgrywkę.