Dragon Age: Inkwizycja GRID Autosport i Lords of the Fallen. Trailers (26.4) - barth89 - 26 kwietnia 2014

Dragon Age: Inkwizycja, GRID Autosport i Lords of the Fallen. Trailers (26.4)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Dragon Age: Inkwizycja

Oficjalnemu ogłoszeniu daty premiery nowego Dragon Age'a towarzyszyło opublikowanie nowego zwiastuna z elementami rozgrywki. Wzniosłemu klimatowi wprowadzającemu do fabuły towarzyszą fragmenty walki i przepiękne wirtualne krajobrazy. To właśnie ten zwiastun zachęcił mnie do zamówienie pre-ordera na Dragon Age: Inkwizycja.

2. GRID Autosport

W tym tygodniu Codemasters ujawniło, że nowy projekt brytyjskiego studia to GRID Autosport (GRID czerpiący garściami z pierwszej, aniżeli drugiej części serii), który zadebiutuje już za dwa miesiące. Drugie miejsce w dzisiejszym Trailers za świetny zwiastun i pierwsze gameplaye. Widać, że Codemasters obrało właściwy kurs.

3. Lords of the Fallen

CI raczej nie jest zbyt wylewne, jeśli chodzi o materiały z Lords of the Fallen, jednak w tym tygodniu mogliśmy obejrzeć zwiastun z Championem (generałem armii Upadłego Boga) w roli głównej. Filmik ma uświadomić nam, że droga do zwycięstwa wiedzie przez płacz i obgryzione paznokcie. Łatwo nie będzie, ale satysfakcjonująco - z pewnością.

Warto obejrzeć również...

Dark Souls II

Zwiastun premierowy wersji pecetowej.

Mad Max

Magnum Opus w całej okazałości (szkoda tylko, że premiera w 2015).

Destiny

Klasy postaci, Titan, Warlock i Hunter, na nowych materiałach wideo.

Evolve

Interaktywny trailer: różne klasy, różne sytuacje.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
26 kwietnia 2014 - 19:13
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz