Risen 3: Titan Lords Watch Dogs i Enemy Front. Trailers (10.5) - barth89 - 10 maja 2014

Risen 3: Titan Lords, Watch Dogs i Enemy Front. Trailers (10.5)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Risen 3: Titan Lords

Już kilka tygodni temu mieliśmy okazję obejrzeć teaser przedstawianego dziś trailera. Bezimienny (podobno, w tej części, z imieniem) toczy walkę z przeciwnikiem przywołującym sobie do pomocy różne monstra. Oczywiście zwiastun to cinematic, dlatego nie można na jego podstawie wyciągać żadnych wniosków, ale studio Piranha Bytes daje nam do zrozumienia, że będziemy walczyć... ogniem (czarami) i mieczem. Przypominam: premiera 15 sierpnia tego roku.

2. Watch_Dogs

Premiera już niebawem, a Ubisoft prezentuje nam kompendium wiedzy na temat postaci niezależnych, jakie napotkamy podczas przygody w wirtualnym Chicago. Clara, T-Bone, Jordi i Iraq to tylko niektóre z nich.

3. Enemy Front

Czy Enemy Front ma szansę być czymś więcej, niż Sniper: Ghost Warrior 2 w okresie II wojny światowej? Okaże się w czerwcu, ale trzeba przyznać, że zaprezentowany nam niedawno gameplay prezentuje się raczej zachęcająco. Rewolucji po Enemy Front nie możemy się spodziewać, ale przyzwoitej gry - z pewnością.

Warto obejrzeć również...

Sniper Elite III: Afrika

Sztuka przetrwania w Afryce.

Killing Floor 2

Pierwszy teaser kontynuacji Killing Floor.

Unreal Tournament

Reset serii w darmowym (!) Unreal Tournament. Zapowiedź, niestety bez jakiegokolwiek materiały z rozgrywki:

Company of Heroes 2: The Western Front Armies

Nowy zwiastun dodatku do Company of Heroes 2.

Sunset Overdrive

Pierwszy gameplay.

The Incredible Adventures of Van Helsing II

Najważniejsze fakty na temat gry na nowym materiale wideo.

Titanfall: Expedition

Jak powstała mapa Swampland?

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
10 maja 2014 - 16:00