Battlefield Hardline Risen 3: Titan Lords i Enemy Front. Trailers (31.5) - barth89 - 1 czerwca 2014

Battlefield Hardline, Risen 3: Titan Lords i Enemy Front. Trailers (31.5)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Battlefield Hardline

Czy to możliwe, by informacje o nowym Battlefieldzie pełnym świeżych pomysłów wyciekły pół roku przed jego premierą? Okazuje się, że tak! Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że pod koniec tego roku zadebiutuje Battlefield Hardline: policyjna odnoga serii, w której wcielamy się w 'policjantów i złodziei'. Rozgrywka tematycznie zbliżona ma być do gier z serii Counter-Strike, jednak wciąż będzie to Battlefield, pełen pędzących po wielkich mapach pojazdów. Czekamy!

2. Risen 3: Gniew Tytanów

Drugie miejsce dzisiejszego podium to półgodziny gameplay z Risena 3. Co prawda więcej tutaj (niemieckiego) opowiadania niż akcji, ale jednak możemy zobaczyć jak prezentuje się port, animacje, rozmowy, interfejs czy walka. Czy naprawdę Risen 3 to pełnoprawny Gothic 5? Sprawdźcie sami:

3. Enemy Front

Miejsce nr trzy to fabularny trailer polskiego Enemy Front. Podobno ma to być relacja z Powstania Warszawskiego (to wokół niego kręci się historia gry studia CI), jednak w tym zwiastunie chodzi o co innego: efektowne ujęcia, przebłyski gameplaya i niezła muzyka.

Warto obejrzeć również...

Evolve

Twórcy ujawnili kilku nowych łowców, więc z tej okazji w sieci pojawił się trailer prezentujący tychże w akcji.

World of Warships

Było World of Tanks i World of Warplanes, przyszedł więc czas na World of Warships. Nowy materiał wideo skupia się na klasach okrętów i walce na wodzie.

Unreal Tournament

Gameplay z wczesnej wersji gry. To naprawdę nowy Unreal!

LEGO Batman 3

Teaser nowego, klockowego Batmana.

The Order: 1886

Zwiastun, mający ukoić nerwy graczy, wywołane informacją o przesunięciu premiery gry na początek przyszłego roku.

Borderlands: The Pre-Sequel!

Handsome Jack na pierwszym planie nowego filmiku.

The Evil Within

Reakcje graczy na fragmenty rozgrywki z The Evil Within.

Quantum Break

Informacja o przesunięciu premiery gry na 2015 rok...

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
1 czerwca 2014 - 11:43

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz