Far Cry 4 Project CARS i FIFA 15. Trailers (5.7) - barth89 - 5 lipca 2014

Far Cry 4, Project CARS i FIFA 15. Trailers (5.7)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Far Cry 4

W tym tygodniu miejsce pierwsze należy do Far Cry 4. Wszystko dzięki nafaszerowanemu akcją trailerowi z przechwałkami twórców (wybrane cytaty z prasy). Poniższy zwiastun prezentuje wszystko to, za co prawdopodobnie pokochamy Far Cry 4.

2. Project CARS

Drugi stopień podium z pewnością należy się produkcji studia Slightly Mad Studios za rewelacyjne filmiki ukazujące piękno ścigania w grze Project CARS. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Project CARS może okazać się najlepszą samochodówką tego roku. Wśród ścigałek aspirujących do miana symulatorów - na pewno.

3. FIFA 15

Studio EA Sports zaprezentowało wizualne fajerwerki nadchodzącej FIFY 15. Twarze zawodników mają być fotorealistyczne, własy mają się poruszać, murawa (jej "zużycie") będzie zmieniać się w miarę rozgrywki, kibice mają żywo reagować na sytuację na boisku, a słupki i poprzeczki zadrżą po mocnym uderzeniu w nie piłką. Wszystko to na nowym trailerze:

Warto obejrzeć również...

Escape Dead Island

Kolejne, tym razem przygodowe, Dead Island zapowiedziane...

The Witcher Battle Arena

MOBA od CD Projekt RED, przygotowana na platformy mobilne.

Call of Duty: Advanced Warfare

Tak przeniesiono Kevina Spacey'ego do gry:

Dreamfall Chapters

Pierwszy rozdział na zwiastunie.

Borderlands: The Pre-Sequel!

Kilka porad od Handsome Jacka.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
5 lipca 2014 - 20:57