Assassin's Creed: Unity Rainbow Six: Siege i Destiny. Trailers (19.7) - barth89 - 19 lipca 2014

Assassin's Creed: Unity, Rainbow Six: Siege i Destiny. Trailers (19.7)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Assassin's Creed: Unity

Pierwsze miejsce w tym tygodniu należy do dwóch zwiastunów gry Assassin's Creed: Unity, które traktują kolejno o Arno (głównym bohaterze nowego Assassina, który w obliczu narastającej frustracji społeczeństwa postanowił zacząć działać) i rewolucji francuskiej.

2. Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege to jedna z niespodzianek (dosłownie) tegorocznych targów E3. Po pierwsze nie wiedzieliśmy, że gra w ogóle powstaje, po drugie: prezentowana rozgrywka wywołała bardzo pozytywne emocje. Teraz deweloperzy postanowili pochwalić się komentarzami mediów. Najciekawsze, zdaniem specjalistów od PR, znajdziecie w zwiastunie:

3. Destiny

Najniższy stopień podium należy dziś to swego rodzaju dziennik dewelopera z gry Destiny. Beta tuż tuż, więc studio Bungie postanowiło przygotować okazjonalny materiał i opisać, co takiego gracze znajdą w wersji beta Destiny. Wszystko co powinniście wiedzieć o becie:

Warto obejrzeć również...

Mortal Kombat X

Raiden w nowym Mortal Kombat.

Hellraid

Techland chwali się opiniami mediów po E3.

Battlefield 4: Dragon's Teeth

Oficjalny trailer z okazji premiery.

Sacred 3

Trailer CGI prezentujący tryb współpracy.

The Crew

Wszystko na temat beta-testów nowej ścigałki Ubisoftu.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
19 lipca 2014 - 21:31