Lords of the Fallen Risen 3: Titan Lords i FIFA 15. Trailers (26.7) - barth89 - 24 lipca 2014

Lords of the Fallen, Risen 3: Titan Lords i FIFA 15. Trailers (26.7)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Lords of the Fallen

Numer jeden na liście top 3 w tym tygodniu należy do świetnego trailera polskiej produkcji Lords of the Fallen. Z filmiku dowiadujemy się kim jest Harkyn, a wszystko przeplatane jest fragmentami z rozgrywki. Gra CI Games zapowiada się naprawdę świetnie!

2. Risen 3: Titan Lords

Pamiętacie mój materiał "Dlaczego Risen 3 to Gothic 5 moich marzeń"? Najnowszy materiał od Piranii udowadnia, że nowy Risen ma z kultowymi Gothicami naprawdę wiele wspólnego: frakcje, żyjący świat, eksploracja, klasyczna magia, mnogość zadań, a do tego nowy, rozbudowany system walki - wszystko to sprawia, że Risen 3 może być nie tylko najlepszym Risenem, ale i całkiem dobrym Gothickiem.

3. FIFA 15

Czyżby silnik Ignite dopiero teraz rozwijał skrzydła? Co prawda oprawa meczu nie jest najważniejsza, ale skoro sam mecz jest już niemal idealny, to dlaczegoby o nią nie zadbać? EA Sports na najnowszym zwiastunie prezentuje nowości, dotyczące oprawy meczów - żywo reagujące na sytuację na murawie trybuny, zachowania zawodników i inne 'ficzery'.

Warto obejrzeć również...

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Długi gameplay (multiplayer).

Oddworld: New 'n' Tasty

Trailer na premierę.

Assassin's Creed: Unity

Co nieco o Asasynie na nową generację konsol oraz nowym silniku.

Twierdza Krzyżowiec 2

Bonusy przedpremierowe na nowym zwiastunie.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
24 lipca 2014 - 22:22