EA rozdaje „The Sims 2” ze wszystkimi dodatkami za darmo - Antares - 25 lipca 2014

EA rozdaje „The Sims 2” ze wszystkimi dodatkami za darmo

Piekło zamarzło – po raz kolejny Electronic Arts zdecydowało się za darmo rozdawać gry. Tym razem jest to The Sims 2wraz z pakietem wszystkich większych dodatków, jakie do tego tytułu wypuszczono. Nie jest to pozycja najnowsza, lecz do dziś ma zasłużone grono miłośników, dlatego warto ją zdobyć. Jak to zrobić przeczytacie w rozwinięciu wpisu.

Z okazji zakończenia oficjalnego supportu oraz dziesięciolecia The Sims 2, EA zdecydowało się rozdać grę wszystkim użytkownikom usługi Origin. By to zrobić, należy oczywiście założyć tam konto, co można zrobić za darmo na oficjalnej stronie usługi. Nie obędzie się oczywiście bez pobrania launchera, który służy do uruchamiania gier Electronic Arts i działa na podobnej zasadzie, co Steam.

Gdy już posiadamy konto i mamy uruchomiony program, należy wybrać w górnym menu opcję "Wykorzystaj kod produktu", gdzie podajemy poniższy kod:

I-LOVE-THE-SIMS

Wpisanie go dodaje do naszej biblioteki grę The Sims 2 Pełna Kolekcja. Teoretycznie promocja ta miała być dostępna tylko dla posiadaczy pełnej wersji gry, a za darmo miały być dostępne jedynie wszystkie wydane dodatki. EA uznało jednak najwyraźniej, że można rozszerzyć tę akcję także dla tych, którzy nie posiadają The Sims 2, dlatego warto chyba skorzystać, pomimo że gra ma już 10 lat. Wspomniane już dodatki wprowadziły przez lata mnóstwo różnych drobiazgów i elementów, a na budowaniu czy kupowaniu rzeczy opiera się głównie przyjemność z rozgrywki.

Uwaga! Promocja ważna jest tylko do 31 lipca, więc pośpieszcie się. Oczywiście jeśli dodacie grę do biblioteki przed tym terminem, będzie ona już dostępna dla Was do pobierania i grania zawsze.

Antares
25 lipca 2014 - 14:55