Assassin's Creed: Unity Call of Duty: Advanced Warfare i F1 2014. Trailers (2.8) - barth89 - 2 sierpnia 2014

Assassin's Creed: Unity, Call of Duty: Advanced Warfare i F1 2014. Trailers (2.8)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Assassin's Creed: Unity

W najnowszym, po raz kolejnie świetnie zrealizowanym, zwiastunie CGI poznajemy Elise - co prawda nie wiemy jeszcze kim ona jest, ale na pewno kimś ważnym dla Arno. Raczej niewiele rzeczy jest w stanie go powstrzymać przed ocaleniem jej... głowy.

2. Call of Duty: Advanced Warfare

Miejsce numer dwa należy w tym tygodniu do najnowszej odsłony Call of Duty. Najświeższy zwiastun poświęcony został fabule (wystarczającej zapewne na jeden wieczór) - wielka korporacja ma swoje zdanie, inne korporacje mają inne zdanie, każdy z kimś o coś walczy. Zrozumieliście? I tak każdy wie, że to o efekty chodzi, a nie o historię...

3. F1 2014

Codemasters postanowiło wreszcie zaprezentować oficjalny trailer najnowszej części F1. F1 2014 ma być jeszcze lepsze niż poprzednia część (a to dopiero szok!) i trafić ma, niestety, na konsole poprzedniej generacji. Na next-genową wersję przyjdzie nam poczekać, uwaga, do pierwszego kwartału 2015! Szybko, ale jest nadzieja, iż co roku w nowe F1 grać będziemy w trakcie danego sezonu, a nie u jego schyłku.

Warto obejrzeć również...

Unreal Tournament

Nowy materiał (i gameplay) z nowego, next-genowego Unreala.

Dragon Age: Inkwizycja

Pierwszy z serii filmików, skupiający się na walce w Dragon Age: Inkwizycja.

The Sims 4

O emocjach słów kilka...

Śródziemie: Cień Mordoru

Kilka słów o tym, jak główny bohater radzi sobie z zastępami przeciwników.

FIFA 15

Panowanie nad piłką na nowym trailerze.

Colin McRae Rally

Remake rameke'u - pierwotnie pecetowy Colin McRae Rally, przeniesiony na iOS, trafia ponownie na PC.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
2 sierpnia 2014 - 17:54